Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InternetasPrekybaVerslas

knyga

Prireikus knygos, skubama į knygyną ar biblioteką. Tačiau kartais, ypač jei knyga labai populiari ar reta, tenka aplankyti ne vieną knygyną ar biblioteką. Taip yra todėl, kad populiariausios knygos greitai išperkamos, o retesnės, pavyzdžiui, verslo tematika, išleidžiamos mažesniais tiražais ir randamos tik didesniuose knygynuose. Bibliotekose situacija panaši – naujausios literatūros mažai, o populiarių knygų tenka laukti ilgiau, mažo tiražo knygos kartais jų visai nepasiekia.

Kita vertus, biblioteka gali tapti tik trumpalaike išeitimi, nes įpareigoja pasiskolintą knygą grąžinti laiku. Dažnai norima knygą skaityti įdėmiai, pabraukti įsidėmėtinas vietas, be to, patogu, kai ji visuomet po ranka, ypač, jei tai ne grožinės literatūros kūrinys, o darbui reikalinga medžiaga. Į šių knygų kategoriją patenka ir verslo literatūra: verslo pagrindai, marketingo subtilybės, personalo valdymo bei kitomis aktualiomis temomis rašomos informacinio, edukacinio bei motyvacinio turinio knygos sulaukia nemažo populiarumo tam tikros kategorijos skaitytojų tarpe. Jas renkasi studentai, darbdaviai ir darbuotojai, besistengiantys įgyti naujų, pagilinti jau turimas žinias verslo srityje.

Ką daryti, jei knyga reikalinga skubiai, o knygynuose ar bibliotekoje jos rasti nepavyksta? Protinga išeitimi gali tapti internete siūlomos knygos. Knygos internetu – patogus ir nebrangus būdas įsigyti įvairios literatūros kūrinius, net ir tuos, kurių kitose prekybos vietose rasti nepavyko.

Internete knygų pasiūla daug didesnė, nes jų nevaržo knygyno erdvė, be to, čia galima rasti ir senesnių literatūros kūrinių, kurių, dėl vietos trūkumo, kiti pardavėjai vietoje neturi. Užsakyta knyga atkeliauja per porą dienų ar savaičių, be to, nebūtina taikytis prie knygyno darbo laiko ar važiuoti į kelias skirtingas vietas – knygos internetu užsakomos visą parą.

Jei domina ne kokia konkreti knyga, o tam tikra tematika, tarkime, verslo knygos, nesunkiai galima pasirinkti tokią kategoriją ir išsirinkti tinkamą. Be to, iškilus klausimams, galima susisiekti su konsultantu, kuris atsakys į visus tūpimus klausimus, kaip ir bet kurio knygyno darbuotojas.

Knygos internetu beveik visuomet būna pigesnės, nei knygynuose parduodama literatūra. Be to, dažnai skelbiamos įvairios akcijos, todėl, jei knygą įsigyti neskubu, galima luktelti, kol ji kainuos perpus ar dar pigiau.

Prekyba internetu vis labiau populiarėja ir ne tik jaunų žmonių tarpe. Pirkėjus tenkina palankios pirkimo ir pristatymo sąlygos, gausi pasiūla bei žemesnė kaina. Todėl knygos internetu perkamos vis dažniau, ypač, jei literatūra skirta tam tikrai skaitytojų kategorijai, pavyzdžiui, verslo literatūra. Šio tipo knygų pasiūla internete tikrai kur kas didesnė, todėl nesunkiai galima rasti ieškomą knygą, net jei ji labai populiari arba atvirkščiai, mažai kam žinoma, senesnio leidimo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts