Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasStraipsniaiVerslas

Veterinarijos klinika – atsakingas pasirinkimas

Kiekvienas, atsakingai auginantis naminius gyvūnus, yra bent kartą gyvenime susidūręs su veterinarijos klinika. Pirmiausia, gyvūnai privalo būti patikrinti, paskiepyti, o susirgus, ir gydomi. Iš pažiūros atrodo nelabai svarbu, kurią veterinarijos kliniką pasirinkti ir didžiausiu prioritetu čia tampa atstumas. Svarbu, kad veterinarijos klinika būtų arti namų. Tačiau dažnai, pirmoji klinika, kurioje gyvūną pirmą kartą apžiūri ir paskiepija, gali tapti pagrindine gyvūno gydymo vieta. Todėl jos pasirinkimui, reikėtų iškelti kelis pagrindinius reikalavimus.

veterinarijos klinika

Gydytojas veterinaras

Bene pagrindinis dalykas – gydytojas veterinaras. Jis turi būti ne tik kompetentingas, tačiau ir išmanyti gyvūnų psichologiją, kad mylimas augintinis būtų kuo mažiau traumuojamas. Renkantis veterinarą, galima aplankyti kelias klinikas, pasidomėti veterinaro biografija, paklausti draugų rekomendacijų. Juk jis bus atsakingas už gyvūno sveikatą ilgą laiką, todėl svarbu, kad su bendrą kalbą rastų tiek šeimininkas, tiek jo augintinis.

Darbo laikas

Ne ką mažiau svarbus ir klinikos darbo laikas. Ar bus galimybė sergantį gyvūną nuvežti po darbo, ar klinika dirba savaitgaliais, o gal, ypatingos skubos atveju, veterinaras priima arba pats atvyksta ir naktį? Nors daugelis veterinarijos klinikų pasižymi lanksčiu darbo grafiku, būtinai reikėtų pasidomėti ar būtų galimybė gyvūną gydyti ne darbo valandom, šiam sunkiai susirgus.

Gydymo reikmenys

Nors daugelis veterinarijos klinikų yra šiuolaikiškos, vis tik svarbu pasidomėti, kokia įranga yra gydykloje. Ar neteks gyvūno vežioti į kitą kliniką ir vėl atgal vien dėl to, kad pasirinkta klinika neturi tam tikros įrangos tyrimams atlikti ar reikiamų vaistų.

Paslaugų kaina

Paslaugų kaina – labai svarus veiksnys. Žinoma, neskaičiuojantys pinigų, gali rinktis prabangiausias klinikas, tačiau dažnai jose gydant gyvūnus, tenka mokėti ir už puikų reklaminį vardą. Ne ką prastesnės ir mažesnės klinikos, kuriose dirba puikūs veterinarai, yra gydymui reikalingi įrankiai bei technika, o kaina – kur kas mažesnė. Todėl renkantis veterinarijos kliniką, reikėtų atsižvelgti, u- ką tiksliai mokama. Jei apžiūra kainuoja 100 lt, kuo ji geresnė, nei ta, kuri kainuoja 20 lt?

Prieš pirmąjį apsilankymą veterinarijos klinikoje, rekomenduojama atidžiai išsirinkti gydytoją veterinarą, pasidomėti gydyklos darbo laiku. Sužinoti, ar veterinarijos klinika yra pajėgi gydyti gyvūną, tai yra, ar turi pakankamai reikiamos įrangos bei medžiagų bei, kiek visa tai kainuoja. Tinkamai pasirinkta veterinarijos klinika nekels didesnių rūpesčių ir ateityje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts