Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Kodėl keramikiniai puodeliai yra geriau nei stikliniai?

Renkantis puodelius gėrimams dažnas daugiausia dėmesio skiria medžiagai. Juk ji lemia ne tik galutinį vaizdą, estetiką, tačiau taip pat ir funkcionalumą. Kaip vieni geriausių šiuo metu dažniausiai yra minimi keramikiniai puodeliai be lėkštutės. Tačiau galima rasti ir stiklinių, kurie vizualiai atrodo taip pat neblogai, tačiau ne tokio gero funkcionalumo kaip kad keraminiai. Skirtumus, būtent, ir aptarsime straipsnyje.

Daugeliui – skaniau…

Keramika, pirmiausia, dažnai yra įvardijama kaip geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę ir supranta, kad iš molio gaminių maistas bei gėrimai bus kur kas skanesni. Tikrai reikia laiko ir bandymų, kol galiausiai bus rastas toks puodelis, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Tačiau kai norisi paieškas padaryti bent jau kiek greitesnėmis – dažniausiai daugelis žmonių pirmiausia rekomenduoja išbandyti būtent keramikos dirbinius, o ne stiklinius puodelius, kurie labiau siejami su kiču nei skoninga klasika.

Plaunami ir indaplovėje

Dažniausiai keramikiniai puodeliai yra ne tokie lepūs kaip stikliniai, tad pastaruosius galima kur kas paprasčiau plauti su įvairia chemija. Taip pat keramikiniai dažniausiai gali būti plaunami indaplovėje su bet kokia programa. Tuo tarpu stikliniai yra kur kas lepesni, tad jiems reikia daugiau priežiūros, kad visada atrodytų puikiai. Deja, ant jų dažniausiai labai matosi nuosėdos, tad valyti reikia su specialiais valikliais.

Džiugina stilių gausa

Keramikinių puodelių pasirinkimas šiuo metu yra labai platus, tad kad ir kokie yra Jūsų poreikiai – tikrai rasite rasti variantą, kuris labiausiai tinka. Tuo tarpu stikliniai dažniausiai yra neutralūs, jie gana paprasti, dažniausiai minimalistinio stiliaus, kuris paprasčiausiai  pasižymi permatomu stiklu. Taigi, kai norisi kažko įmantresnio – keramika yra vertinama ir apsimoka labiau.

Didesnių matmenų

Taip pat dažniausiai keramikiniai puodeliai yra didesnių matmenų. Apskritai galima rasti daug skirtingų opcijų. O stikliniai dažniausiai yra mažesni, kadangi jie yra naudojami espresso kavai. Taigi, kai reikia daugiau opcijų ir norisi, kad jų namuose būtų didesnis kiekis – keramikiniai paprasčiausiai apsimoka kur kas labiau.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts