Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

ITTechnologijos

Išmanieji laikrodžiai: dažniausi mitai apie šią technologiją

išmanieji laikrodžiai

Technologijos visada keičia pasaulį. Tai apima ir pačius mažiausius įrenginius, kuriuos naudojame savo kasdienybėje. Pavyzdžiui, išmaniuosius laikrodžius.

Išmanieji laikrodžiai kai kurių žmonių naudojami kaip alternatyva išmaniesiems telefonams. Kitiems žmonėms tai tik dar vienas stilingas aksesuaras. Deja, dalį žmonių nuo išmaniųjų laikrodžių atbaido nepagrįsti mitai. Technomada.lt komanda apžvelgia ir paneigia net 4 dažniausius mitus.

  1. Išmaniųjų laikrodžių kaina labai aukšta

Dalis žmonių lygina išmaniuosius telefonus ir laikrodžius, piktinasi kainomis ir negeba pažvelgti giliau ir suvokti, kad išmaniųjų laikrodžių kainos yra visiškai adekvačios (o gal net per žemos) vertinant jų teikiamas funkcijas. Šie įrenginiai turi daug ką pasiūlyti, yra nešiojami, lengvai įkraunami ir patogūs, todėl yra puikus pasirinkimas vaikui, paaugliui, suaugusiajam.

  • Išmanieji laikrodžiai yra netikslūs

Vienas iš pagrindinių šios išmanios technologijos privalumų yra laikrodžių gebėjimas sekti naudotojo sveikatą ir aktyvumą. Vis dėlto, išmaniųjų laikrodžių kritikai teigia, kad jie gali būti netikslūs.

Žinoma, neturėtumėte aklai pasikliauti vien šiais išmaniaisiais laikrodžiais, norint įsitikinti, ar mūsų sveikata yra gera, širdies ritmas ir kraujospūdis atitinka normas. Išmanieji laikrodžiai yra tik papildoma sveikatos priežiūros priemonė. Svarbiausią informaciją apie sveikatos būklę gausite tik reguliariai lankantis pas gydytoją, atliekant kraujo tyrimus ir kitas svarbias procedūras.

  • Išmanieji laikrodžiai neturi svarbių funkcijų, kurias rasime išmaniuosiuose telefonuose

Kadangi jie yra mažesni ir lengvesni, daugelis mano, kad išmanieji laikrodžiai yra tik pigios išmaniųjų telefonų versijos, kuriose nėra daug svarbių kasdienių funkcijų.

Tiesą sakant, išmanieji laikrodžiai turi daug tų pačių funkcijų, kaip ir išmanieji telefonai, o jų kaina yra labai prieinama. Be to, daugelis tokių laikrodžių turi unikalių funkcijų, kurių nerasite daugelyje išmaniųjų telefonų, todėl nuvertinti šiuos laikrodžius yra išties prasta mintis.

  • Išmanieji laikrodžiai neblaško dėmesio

Nors kartais šis teiginys pasiteisina, su išmaniuoju laikrodžiu esate tik iš dalies apsaugoti nuo blaškymosi. Tradicinis išmanusis laikrodis gali priimti skambučius, leidžia klausytis muzikos, rašyti žinutes ir pasiekti įvairias programas bei socialinius tinklus. Jie taip pat turės sveikatos stebėjimo duomenis, kurie gali greitai priversti žmogų visą dieną sutelkti dėmesį į savo sveikatą.

Taigi, tam tikrais atvejais išmanusis laikrodis gali blaškyti dėmesį taip pat kaip ir išmanusis telefonas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts