Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

El. komercijaInternetasPrekybaStraipsniaiSveikata ir grožisVerslas

Pastaruoju metu vis sparčiau populiarėja internetinė  prekyba. Kaip žinia, šiandien internetinėse parduotuvėse galima įsigyti visko: baldų, maisto produktų, interjero detalių, rūbų, avalynės. Kosmetika – taip pat ne išimtis, tad šiandien parduodama kosmetika internetu jau nieko nebestebina. Kodėl kosmetika internetu yra išmintingas pasirinkimas? Kodėl kosmetikos priemonių pirkimas ne įprastose kosmetikos bei parfumerijos parduotuvėse, o internetinėse parduotuvėse gali atnešti daugiau naudos? Jei jus domina atsakymai į šiuos klausimus – skaitykite toliau.

Pasirodo, priežasčių, kodėl kosmetiką ar kvepalus pirkti internetu – išmintingas pasirinkimas, yra nemažai. Viena pagrindinių – laikas. Šiandieniniame, labai užimtame pasaulyje, dauguma žmonių skundžiasi, jog jiems trūksta laiko. Svarbiausia tai, jog laiko trūksta ne tik savo mėgiamiems užsiėmimams, bet ir įprastiems kasdieniams veiksmams, tokiems kaip maisto ruošimas ar apsipirkinėjimas, atlikti. Būtent dėl šios priežasties, kosmetikos pirkimas internetu – geriausias pasirinkimas. Tik pagalvokite kiek jums prireiks laiko, kol nuvyksite į kosmetikos parduotuvę ir rasite sau tinkamą kosmetikos prekę. O kur dar laikas, kurį sugaišite stovėdami eilėje? Beje, šis scenarijus įmanomas tik sėkmės atveju. O kiek laiko teks sugaišti tuo atveju, jei ieškomos kosmetikos priemonės nerasite? Tuomet teks vykti į kitą kosmetikos parduotuvę: geriausiu atveju aplankysite vieną, blogiausiu – dar kelias kosmetikos parduotuves. Verta paminėti, jog gali nutikti ir taip, jog tą dieną ieškomos kosmetikos priemonės taip ir nerasite, tad jos paiešką teks pratęsti kitą dieną. Tik suskaičiuokite visas laiko sąnaudas – rezultatas privers jus nustebti, ir įmanomas variantas, jog būsite nemaloniai nustebinti. Galbūt labai nuliūsite, pagalvoję apie tai, jog tą laiką, kurį sugaišote ieškodami reikiamos kosmetikos priemonės, galėjote išnaudoti kitiems tikslams; skirti šeimos nariams ar tiesiog mėgautis savo mėgstama veikla. Kad išvengtumėte šių nemalonumų, pagalvokite apie kosmetikos pirkimo internetu galimybę.

Kaip perkant kosmetiką ar kveplaus internetu gali taupyti jūsų brangų laiką? Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas: visų pirma, tam, kad įsigytumėte jums patinkantį kosmetikos gaminį, jus nereikia išeiti iš namų – pirkimo procesą galite atlikti tiesiog gerdami rytinę kavą ar vakare, kuomet žiūrėti savo mėgstamą serialą. Išsirinkus pageidaujamas kosmetikos prekes belieka tik jas užsisakyti ir atlikti apmokėjimą (reikia pasakyti, jog kai kurias atvejais yra galimybė už prekes atsiskaityti jų pristatymo metu). Taigi, kosmetikos prekių paieška netruks ilgai, kadangi per labai trumpą laiką galite peržiūrėti nuo kelių iki keliasdešimt internetinių kosmetikos parduotuvių ir patikrinti jų asortimentą, o apmokėjimas užtruks vos kelias minutes. Atlikus šiuos veiksmus, belieka tik laukti prekių – dažniausiai jos yra pristatomos nurodytu atveju, o kai kuriai atvejais – gali tekti vykti atsiimti užsisakytų prekių į artimiausią pašto skyrių. Kaip matyti, kosmetika internetu išties taupo jūsų brangų laiką ir tai yra bene pagrindinė priežastis, dėl kurios kosmetikos prekių verta ieškoti internete, o ne įprastose interneto svetainėse.

Tačiau sutaupytas laikas tikrai nėra vienintelė  priežastis, dėl kurios kosmetikos priemones ar kvepalus verta pirkti internetu. Reikia pabrėžti, kad perkant kosmetiką ar kvepalus internetu tauposi ne tik jūsų laikas, bet ir pinigai. Kaip tai suprasti?  Pasirodo, jog įprastos kosmetikos taiko kur kas didesnį antkainį prekėms, nei internetinės kosmetikos parduotuvės. Taip yra todėl įprastos kosmetikos parduotuvės turi išlaikyti didesnį būrį parduotuvės darbuotojų, be to, reikia mokėti už patalpų nuomą. Būtent dėl šių priežasčių, kosmetikos priemonių kainos įprastose kosmetikos prekių parduotuvėse bei salonuose yra aukštesnės, nei internetinėse kosmetikos parduotuvėse.

Galima įžvelgti ir dar vieną priežastį. Lyginant su įprastomis kosmetikos ar parfumerijos prekių parduotuvėmis, didžioji dalis internetinių kosmetikos parduotuvių gali pasiūlyti platesnį asortimentą. Taip yra todėl, jog įprastos kosmetikos parduotuvės paprastai parduoda tik keliolikos gamintojų siūlomą kosmetiką, tuo tarpu internetinių kosmetikos parduotuvių asortimente nuo keliolikos iki keliasdešimt gamintojų gaminama kosmetika. Būtent dėl šios priežasties internetinėse parduotuvėse gali rasti kur kas daugiau įvairios kosmetikos.

Apibendrinant šią temą galima teigti, kad pirkti kosmetiką elektroninėse parduotuvėse yra išmintingas pasirinkimas dėl šių priežasčių: taupomi laikas bei pinigai, siūlomas platesnis kosmetikos prekių asortimentas.

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Pritariu straipsnio autoriui. Nuolat perku inbeauty.lt ir dar neteko nusivilti, tik greitai pristatytos prekės, geras puslapio dizainas, atrinktas asortimentas ir dovanėlės prie užsakytų prekių 🙂

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts