Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

Miegamojo lovą reikia rinktis  atsižvelgiant į asmeninius poreikius ir supratimą. Renkantis lovą, atkreipkite dėmesį ar pateikiami matmenys yra išoriniai ar vidiniai- tokiu būdu būsite tikri, kokio čiužinio matmenų jums reikia bei kiek vietos užims lova jūsų miegamajame. Taip pat įvertinkite galimybę gausėti šeimai, nes tuomet dažnu atveju visą likusią  kambario vidų atima kūdikio lovelė, todėl pagalvokite ar jai užtektų vietos ir koks bus praėjimas. Dar vienas svarbus – aspektas- miegamojo kambario dydis. Prieš renkantis naują lovą svarbu įvertinti, kokio dydžio lova miegamajame tilps, kiek liks vietos praėjimui tiek lovos šonuose, tiek gale.

Ar svarbus lovos aukštis?

Lovos aukštis turėtų būti vertinamas kiekvieno individualiai. Turint aukštą lovą bus žymiai lengviau į ją atsigulti ir iš jos išlipti. Jums tereikės nuleisti kojas ir eiti, taip išvengiant papildomo judesio stojantis. Taip sumažėja tikimybė, kad keldamiesi pažadinsite šalia miegantį, nes atliksite mažiau judesių.

Daiktų pasidėjimas

Lova, su patogia ir erdve patalynės dėže visiems laikams išspręs, kur patalpinti patalynę ir retai naudojamus daiktus. Šios papildomos ertmės atlaisvina užgrūstas spintas, suteikia  papildomos erdvės ir ypač naudingos šiais laikais populiariuose mažos kavdratūros butuose.

Miegamos lovos stilistika

Miegamajame kambaryje lovos stilistika yra ypač svarbi. Rinkites lovos spalvą pagal interjere vyraujančias spalvas. Jei kambariui norite suteikti daugiau charakterio ir šarmo, būtinai rinkites lovą su galvos atrama. Jos gali būti įvairios: medinės, iš odos, medžiaginės arba su paminkštinimais.

Lovos internetu

Visada galima paieškoti lovos internetu tam, kad susidarytumėte bendrą vaizdą ir susideliotumete paveiksliuką, kaip jūsų ramybės oazė turėtų atrodyti. Internetinėje erdvėje rasite didelę viengulių, dvigulių miegamųjų lovų pasirinkimą. Išsirinkti miegamojo lovą internetu dabar labai paprasta. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, ar lova yra su patalynės dėže. Neatmeskite galimybės įsigyti miegamojo lovos su čiužiniu. Taip, tokių lovų kainos atrodo didelės, tačiau, atskirai pirkti čiužinį, kartais gali būti brangiau. Paprasta įsigyti baldus internetu- nemokamas priatatymas visoje Lietuvoje.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts