Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InternetasPaslaugos gyventojams

interneto kaina

Interneto paslauga šiais laikais yra būtina, pasidariusi mūsų gyvenimo dalimi. Internetas palengvina kasdienybę, kadangi per jį galima žymiai greičiau nudirbti darbus, susisiekti su draugais, užsienyje gyvenančiais šeimos nariais, taip pat žiūrėti filmus, tiesiogines vaizdo transliacijas, žaisti žaidimus ar užsiimti kita mėgstama veikla. Vis dėlto, kiek toks malonumas kainuoja, ar įmanoma gauti interneto paslaugą už prieinamą kainą?

Interneto kaina

Internetas Lietuvoje yra labai greitas ir spartus, vienas geriausių pasaulyje. Dėl tokios kokybės gerumo interneto tiekėjai siūlo atitinkamai nedideles kainas. Internetas Lietuvoje kainuoja nuo kelių iki keliolikos eurų per mėnesį, priklausomai nuo to koks interneto tiekėjas teikia paslaugą, taip pat kokią, kombinuotą variantą ar paprastą. Kainas galite sužinoti susisiekę tiesiogiai su tiekėjais, kadangi tik jie gali tiksliai pasakyti kiek tuo metu kainuoja jų teikiama paslauga. Nepamirškite, kad neretai internetui yra taikomos įvairios akcijos, o įsigijus jį ilgesniam laikui daugeliu atvejų mokėsite mažiau.

Interneto tiekėjai Lietuvoje

Lietuvoje yra net keli interneto tiekėjai, kurie siūlo savo paslaugas. Vieni tiekėjai jas teikia tik tam tikruose regionuose, kiti visoje Lietuvoje. Kurį pasirinkti gali būti apsispręsti sunku, todėl apie juos reikia pasidomėti kuo plačiau. Tai galite padaryti skaitydami toliau arba apsilankę https://internetotiekejai24.lt  svetainėje. Keli žinomesni interneto tiekėjai Lietuvoje yra:

  • Telia – viena žinomiausių įmonių Lietuvoje. Ji gali pasiūlyti net kelias paslaugas: plačiajuostį internetą, šviesolaidinį internetą, hibridinį ir 4G mobilų internetą.
  • Penki – ankščiau buvo žinoma kaip „Skynet“. Šis tiekėjas gali pasiūlyti šviesolaidinį internetą, taip pat įvairius paslaugų paketus, per kuriuos galima žiūrėti populiarius lietuviškus kanalus tiesiog internete, joje dirbantys darbuotojai visą tai pajungia greitai ir kokybiškai.
  • Mezon tikriausiai kiekvienas žino kaip lyderį rinkoje, teikiantį bevielį internetą visoje Lietuvoje. Bevielis internetas pasiekia ne tik didžiųjų miestų, bet ir kaimų bei užmiesčių gyventojus.

 

 

Jeigu sunku apsispręsti kokį interneto tiekėją pasirinkti, visada galite kreiptis į https://internetotiekejai24.lt dirbančius specialistus, kurie  atsižvelgę į jūsų gyvenamąją vietą ir įvertinę jūsų pajamas bei norus rekomenduoja patį tinkamiausią interneto tiekėjo variantą jūsų namuose.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts