Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Automobilių nuoma: savybės, būdingos tipiniam paslaugos pirkėjui

automobilių nuoma Kaune

Transporto priemonių nuoma – paslauga, apie kurią išgirdę, vis daugiau žmonių ir patys nusprendžia šią išbandyti. Tiesa, neretai sutinkama klaidinga nuostata, jog tai – prabangos paslauga. Pasikalbėję su vienos transporto priemonės nuomos bendrovės atstovu, skubame paneigti šį stereotipą ir bandome „nupiešti“ portretą kliento, kuriam aktuali automobilių nuoma Kaune (tiesa, miestas šiuo atveju didelės įtakos neturi).

Taigi, kokie yra klientai, pasirašantys transporto nuomos sutartį?

Turintys individualių poreikių. Vienas pirkėjas, užsukęs į maisto prekių parduotuvę, lenksis prie žemiausios lentynos, kurioje sudėlioti patys pigiausi produktai, tuo tarpu kitas pirks tik aukščiausios kokybės žinomiausių prekinių ženklų gaminius. Analogiška tendencija galioja kalbant apie bet kurias kitas paslaugas, ne išimtis ir automobilių nuoma Kaune. Vieniems reikia naujausio ir galingiausio modelio, į kurį susmigtų visų žvilgsniai, o kiti orientuojasi į tokius praktinius sumetimus kaip nedidelės degalų sąnaudos.

Taupantys savo laiką. Automobilis – mobilumo garantas, iš pažiūros didelius atstumus paverčiantis ranka pasiekiamais (darbas kitame mieste – ne problema, o per dieną galima aplankyti  ne vieną dėmesio vertą turistinį objektą, įsikūrusį skirtingose šalies dalyse) ir taupantis didžiausią vertybę šiandien – mūsų turtą. Tad sąmoningi, savo laiką vertinantys žmonės, dėl tam tikrų priežasčių netekę galimybės laikinai naudotis savo nuosava transporto priemone, mielai naudojasi prieinama alternatyva – automobilių nuoma Autorent24.lt.

Mąstantys praktiškai. Įvertinus, kiek laiko sutaupoma važinėjant nuosavu automobiliu bei pasirenkant optimaliausią variantą kainos bei suvartojamų degalų atžvilgiu, automobilių nuoma tampa kur kas praktiškesniu sprendimu nei kitos galimos alternatyvos (viešasis transportas, taxi paslaugos ir kita).

Sąmoningi aplinkinių atžvilgiu. Pavežėti į darbą gali ir paslaugus kolega ar mylinti (ir savo miego laiko negailinti) žmona, tačiau tik tokiu atveju, jei tai tėra epizodinis poreikis. Sąmoningas žmogus suvokia, jog piktnaudžiauti aplinkinių gerumu negalima, ypač jei laisvai prieinama tokia alternatyva kaip automobilių nuoma.

 

Dagiau nei akivaizdu, jog automobilių nuoma domina bei yra orientuota ne tik į išskirtinę visuomenės dalį, bet į kiekvieną, kuris vertina savo bei kitų laiką. Tai – paslauga, skirta išpildyti individualius klientų poreikius.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts