Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiVerslas

Verslas be komercinių patalpų išties sunkiai įsivaizduojamas. O Lietuvos sostinėje Vilniuje jos tampa ypatingai reikšmingos, juk čia tiek daug galimybių vystyti sėkmingą veiklą. Tad visiškai nenuostabu, jog internetinė užklausa parduodamos komercinės patalpos Vilniuje yra bene aktualiausia, kai kalba sukasi apie verslo namus.

Komercinių patalpų Vilniuje nuomos ar įsigijimo variantų šiandien yra be galo daug. Tačiau ne visi jie yra tinkamiausi dėl konkrečiam verslininkui būdingų reikalavimų.  Išskirsime į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Patalpų vieta

Komercinės patalpos Vilniaus centre – be jokios abejonės labai viliojantis sprendimas. Tačiau dera įvertinti verslo kryptį. Jeigu užsiimate mažmenine prekyba arba teikiate grožio paslaugas, tuomet tai bus puikus pasirinkimas. Tačiau jeigu jūsų veikloje tenka naudoti daug transporto at tiesiog labai aktualu patogus susisiekimas bei automobilių parkavimas, galbūt verta pasirinkti atokesnius, kad ir mažiau populiarius sostinės rajonus. Tokiu atveju, pasirinkę komercines patalpas  jūsų atveju naudingesniame rajone, ne tik sutaupysite, bet ir pritrauksite didesnį ratą būsimų klientų. Visuomet dera įvertinti savo situaciją nesivaikant madingų, bet komerciškai nenaudingų  sprendimų.

Patalpų dydis

Visuomet prisiminkite – kiekvienas papildomas nuomojamų patalpų kvadratinis metras – didesnės išlaidos. Ir visai nesvarbu ar komercines patalpas nuomojate ar norite pirkti. Nepamirškite pasidomėti ir patalpų išplanavimu. Vienokiai veiklai tiks patalpos su daug atskirų mažesnių  erdvių ir visai kitokiai – didelių, pavienių  erdvių pasirinkimas. Kiekvienas verslininkas pritars, jog ne be reikalo sakoma, jog pinigai mėgsta būti skaičiuojami. Tad atidžiai įvertinkite ar kiekvienas išleistas centas už nuomą ar patalpų tikrai bus naudingas.

Nuomoti ar pirkti?

Kalbant apie komercines patalpas, dažnam verslininkui iškyla dilema – pirkti at nuomoti jas? Jeigu esate pradedantis verslininkams galbūt reiktų išmėginti nuomą? Jeigu nusprendėte, jog nuomositės komercines patalpas,  turėtumėte žinoti keletą svarbių dalykų:

  • Nuo pasirinkto  termino priklauso nuomos mokestis.
  • Atsakingai pasirašykite sutartį. Sutartis dažniausiai būna pateikiama tokiomis sąlygomis,     kurios yra naudingesnės nuomojančiam asmeniui ar įmonei, o ne nuomininkui.

Pasirinkusiems komercinių patalpų pirkimo variantą, verta žinoti:

  • Pirkėjai tampa absoliučiais nupirktų patalpų šeimininkais.
  • Galima drąsiai derėtis su kaimynais dėl galimybės plėstis
  • Jūsų patalpų vertė gali ateityje smarkiai didėti.

Įvertinkite viską – ir tai, kas siūloma rinkoje,  ir kitų verslininkų pasidalintą patirtį. Įsitikinkite patys, jog įvairių pasirinkimo galimybių išties nestinga, išsirinkite patį optimaliausią variantą būtent Jums. 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts