Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

porolonasKiek namie turite baldų? Tikriausiai neskaičiavote, bet skaičius būtų nemažas. Tai kėdės, stalai, foteliai… Baldai skirstomi į kietuosius ir minkštuosius. Na, o minkštieji leidžia jaukiai pailsėti. Kaip gaunamas komfortas? Svarbi grandis yra porolonas. Jį verta pristatyti kaip medžiagą, pasižyminčią plačiomis naudojimo galimybėmis.

Pats porolonas būna nevienodas. Tai priklauso ir nuo gamintojų, ir nuo medžiagos paskirties. Jei taikomas uždavinys užtikrinti baldo minkštumą, pirmame plane atsidurs ne dizainas, o funkcionalumas. Kai kitą kartą nuspręsite komfortiškai įsitaisyti ant sofos, žinokite, kad tokią galimybę suteikia porolonas.  Kuris, beje, ne tik komforto, bet ir praktiškumo šauklys. O pastaroji sąvoka čia suprantama nesunkiai – pagalvokite, kiek pasaulyje įvairiausių baldų, ir bus aišku, jog porolono naudojimo horizontai platūs. Todėl praktiškumo etiketė puikiai tinka.

Dar viena ypatybė – universalumas. Pasirodo, jog porolonas pasitarnauja ne tik kaip baldų minkštumas, bet ir kaip čiužinių komfortas. Toji medžiaga naudojama ir gaminant pakuotes. Taigi, platūs horizontai dar labiau atsiveria.

Kad baldai ir čiužiniai tikrai būtų patogūs, svarbu porolono kokybė. Jei baldų gamintojas bendradarbiauja su šios medžiagos tiekėju, tai tas bendradarbiavimas nėra laužtas iš piršto. Verslo santykius nulėmė būtent prekių kokybė. Didelis vaidmuo tenka tiekėjo pareigingumui, tačiau ir  aukšti siūlomų daiktų standartai yra labai reikšmingi.

Kad gamintojams apsimokėtų, porolonas turėtų būti siūlomas už priimtiną kainą. Kitu atveju baldo savikaina išaugtų. Per brangu – verslo lėtėjimas, per pigu – svarstymas, ar prekės bus kokybiškos. Kaina iškalbinga, tačiau kartu ir paslaptinga. Pagal ją galima spręsti apie daikto vertę, bet atsiranda nemažai tylos pauzių. Kol neišbandomas konkretaus gamintojo porolonas, tol neišsiaiškinama. Nors gali pakakti ir atsiliepimų, kad pavyktų priimti sprendimą.

Tai, apie ką rašyta ankstesnėse eilutėse, yra komforto apraiška. Dažnai nesusimąstome, kaip sofa ar fotelis suteikia išskirtinį komfortą. Nuovargis po darbų išsisklaido, atsiranda naujų jėgų. Pasirodo, jog patogumą lemia baldo gamyboje naudojamas porolonas.

O iš pirmo žvilgsnio tai tik paprastas medžiagos gabalas… Galbūt tai reiškia, jog genialumas slypi ne bet kur, o paprastume.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts