Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

statybiniai mikseriaiKai ateina intensyvūs namų, sodo namelio remonto darbai, neapsieisi be įrankių įvairovės – įvairioms gipso plokštėms prisukti būtina turėti suktuvą, norint nupjauti medienos, vamzdžių, įvairių lentelių perteklių – neišsisuksi be siaurapjūklio ar kampinio šlifuoklio. Net paprastai lentynai pritvirtinti kartais gali reikėti galingo grąžto – ypač jei reikia išgręžti gilesnę skylę betono sienoje. O kiekvienos patalpos remonto paskutinis niuansas – šviežiai nudažomos sienos ar klijuojami tapetai. Šiam darbui atlikti būtini statybiniai mikseriai.

Šie mikseriai arba maišytuvai dažams ir klijams – beveik visada yra kaip papildoma įprasto gręžtuvo funkcija – kadangi šie įrankiai yra pirmiausiai gręžtuvai, o mikseriais jie tampa tiesiog pritvirtinus papildomą antgalį – idealiai pritaikytą iki vientisos masės išmaišyti bet kokį statybinį mišinį – klijus, dažus, net nedidelius kiekius smulkaus cemento, ar tinko. Taigi, viena šio įrankio funkcija – gręžti gilias skyles, o antra – maišyti statybinius mišinius.

Statybiniuose mikseriuose-gręžtuvuose yra integruotas specialus reguliuotojas, kuris leidžia pasirinkti reikalingą maišymo ar gręžimo režimą ir maišyti tam tikrus skystus mišinius arba gręžti skyles pasirinkta  jėga, intensyvumu ir taip toliau.

Net ir ūkyje gyvenantiems meistrams ne visuomet prireikia maišyti cementą, dažus ar tinką. Juk kosmetiniai remontai kiekvienuose namuose yra ne itin dažnas reiškinys – tokiems pokyčiams pasiryžtama tik keletą kartų per gyvenimą, tačiau niekad nežinai, kada gali prireikti  gręžtuvo – juk be jo nė vietos, jeigu norisi prisukti naują lentyną, pataisyti klibančią stalo ar kėdės koją ar atlikti dar kitus smulkius buities darbus.

Šie gręžtuvai dažniausiai yra itin galingi, todėl jų pagalba pragręšite ne tik medieną ar betoną, bet net ir plieną, todėl šis įrankis pasitarnauja ne tik remonto darbuose, bet ir intensyvioje statybų  veikloje, dirbant su įvairiomis metalo konstrukcijomis.

Pagrindinis privalumas turėti statybinį maišytuvą-gręžtuvą  – tai galimybė sutaupyti daug laiko ir jėgų. Rankomis maišyti statybinius mišinius šiandien yra labai nepraktiška – ypač jei norite atgaivinti jau senokai garaže stovėjusius dažus arba nepriekaištingai, be jokių gumulėlių išmaišyti klijus tapetams – juk tai be galo sunku  – užpilti klijų milteliai akimirksniu sušoka į gabalėlius, kuriuos maišyti kartais tenka ir valandą.

Jei nusprendėte įsigyti šį praktišką įrankį, siūlome rinktis gero gamintojo maišytuvą. Labai svarbu įrenginio omplektacija, joje turėtų būti specialus kaištis, rankelė,ir naudojimosi instrukcija – nes kiekvienas įrankis skiriasi savo funkcijomis ir režimais. Būtinai įvertinkite, kokiems darbams dažniausiai naudosite maišytuvą  arba gręžtuvą, kadangi ne kiekvienas gręžtuvas yra pritaikytas pačioms kiečiausioms medžiagoms (pvz., plienui) pragręžti.

Maišytuvas-gręžtuvas – tai praktiškas įrankis, palengvinsiantis bet kokius remonto ir statybos darbus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts