Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Kur namuose gali būti pritaikytos stumdomos durys?

stumdomos durysIeškote naujų ir originalių sprendimų savo namams? Nesijaudinkite, tam visai nebūtina daryti remontus ir viską keisti. Interjero specialistai teigia, jog ne retai namuose pakanka pritaikyti naują baldą ar dekoraciją ir namai nušvinta nauja energija. O juk atsinaujinti retkarčiais taip malonu. Baldų gamybos specialistai teigia, jog lietuvių namuose vis dažniau atrandamos stumdomos durys, kurias galima pritaikyti įvairiose erdvėse įvairioms funkcijoms atlikti. Dalijamės keliomis idėjomis, kaip stumdomos durys gali tapti nauja namų interjero detale.

Išsvajotoji drabužinė

Ar žiūrint filmą, Jums kada nors buvo pavydu stebėti, kaip damos gali mėgautis didžiuliais ir erdviais persirengimo kambariais ar drabužinėmis? Manote, Jūsų namuose tokiam interjero pokštui nėra vietos? Turime Jums puikią naujieną. Norint susikurti dailią drabužinę ar erdvę drabužių spintą, visai nereikia tam atskirti atskirą patalpą namuose. Pakanka, tinkamai apgalvoti namų išplanavimą ir produktyviai panaudoti detales. Pavyzdžiui, nenaudojamą miegamojo kampą atskirkite stumdomomis durimis ir pamatysite, jog čia gali būti puiki drabužinę. Įrengus kelias pakabas ir apšvietimą galėsite mėgautis puikiu persirengimo kambariu, apie kurį ankščiau nė nepagalvojote.

Erdvių padalijimas

Dar viena galimybė, tinkamai ir naudingai panaudoti stumdomas duris namuose – tai erdvių atskyrimas. Pavyzdžiui, jei Jūsų namuose yra didžiulė erdvė, kurią norėtumėte padalinti, tačiau sienos tam nėra, stumdomos durys gali puikiai pagelbėti. Galite netgi pasirinkti permatomas stumdomas duris, jei norite, kad erdvės neprarastų šviesos. Žmonės itin dažnai tokia idėja pasinaudoja atskirdami valgomąjį nuo virtuvės, tam sumontuodami sulankstomas stumdomas duris.

Atviram žvilgsniui

Galbūt mėgstate stebėti aplinką, tačiau namuose tokios vietos neturite ir Jus spaudžia sienos bei baldai? ir čia Jums gali pagelbėti stumdomos durys, jeigu žinosite, kaip protingai jas sumontuosi. Vienas iš geriausių variantų – stumdomas duris naudoti balkone ar terasoje. Iš pradžių tai atrodo paprasta idėja, visai neverta didelių liaupsių, tačiau jei įsirengsite stiklines stumdomas duris, greičiausiai nustebsite ir jau pirmą dieną galvosite kitaip. Didelės tvirtos stiklinės stumdomos durys ne tik leidžia stebėti aplinką, bet ir suteikia namams erdvės, šviesos ir jaukumo. Tarsi atgiję namai!

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts