Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Straipsniai

vestuvėsKol vienos poros mano, kad vestuvės privalo būti labai didelės ir prašmatnios, tuo tarpu kiti galvoja, kad kur kas geriau yra surengti paprastas vestuves, kadangi svarbiausia yra tai, kad du žmonės nori susituokti, o ne tai, kokio dydžio šventę jie surengs. Paprastos vestuvės gali būti kur kas mielesnės ir kur kas labiau patraukiančios dėmesį nei kad ypač didelės ir prabangios. Tiksliai žinant ko norite ir apgalvojant smulkmenas – pavyks susikurti svajonių vestuves.

  1. Vietoj to, kad pasirinktumėte labai didelę salę, kurioje bus minimos vestuvės – rekomenduojame paprasčiausiai išsinuomoti nedidelę salytę ar net kaimo turizmo sodybą, kur bus paminimo jūsų vestuvės. Jokios pompastikos. Vien tik paprastumas ir žmogiškumas siekiant tobulumo.
  2. Tuo pačiu galima atsiriboti nuo ypač prašmatnios salės puošimo. Paprasčiausiai keli balionai ir kaspinai ant kėdžių sukurs jaukią atmosferą. Daugelis žmonių išties labai persistengia ieškodami papuošimų vestuvėms. Dažnai kuklios būna net dar mielesnės ir malonesnės.
  3. Reikia pagalvoti ir apie tai, kad vietoj prabangių muzikantų galima pasisamdyti vietinę grupę, kurios tikslas, kad svečiai kuo maloniau praleistų laiką. Dažniausiai jie koncertuoja labai pigiai, tačiau nuoširdumas sukuria ypač malonią atmosferą.
  4. Taip pat nereikia persistengti su drabužiais. Daugelis šiuolaikinių nuotaką renkasi kuo paprastesnius drabužius, kadangi minimalizmas yra madoje. Tuomet kuklios nuotakos atrodo žavingai ir daugelis svečių pritaria, kad tai kur kas geriau nei pūstos ir ilgos suknelės.
  5. Galiausiai, maistas taip pat gali būti minimalus. Paprasčiausiai paruoškite švedišką stalą. Tai labai patogus ir tuo pačiu gana pigus variantas svečiams pasisotinti.

Vestuvės nebūtinai turi būti įspūdingos. Svarbiausia, kad jos būtų kuo mielesnės ir kuo labiau išreikštų dviejų žmonių meilę ir tarpusavio pasitikėjimą. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad santuoka bus statoma ne ant pompastikos, o paprastumo, mielumo. Jeigu bijote, kad nepavyks suorganizuoti net paprastų vestuvių – tokiu atveju naudinga pasisamdyti profesionalus, kurie padės suorganizuoti šventę. Paslaugos nebrangios, o efektas yra didelis.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts