Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

FinansaiInternetasStraipsniaiVerslas

lenkiškos paskolosLietuvoje ruošiantis įvesti eurą baiminamasi didėsiančių kainų, visos galybės pasikeitimų, painiavos. Tokius rūpesčius jau turėjo Estija, o visai neseniai ir kaimyninė Latvija, tuo tarpu kitoje pusėje esanti Lenkija vis dar naudoja savo nacionalinę valiotą – zlotus ir tik aršiai diskutuoja, ar euras jiems būtų naudingas, ar tik pakenktų jų šalies ekonomikai, taip priverčiant žmones riboti savo galimybes ar skolintis.

Kalbant apie paskolas, Lenkijoje jos yra labai įprastos, o ypač daug dėmesio ir populiarumo sulaukia greitosios paskolos (lenkiškai dažniausiai sutinkamas szybkie pożyczki pavadinimas), kurioms dėmesio netrūksta ir Lietuvoje. Kaip bebūtų, didelis skolinimosi kiekis išduoda, kad gyventojams trūksta pinigų, siekiant įgyvendinti norus ar net būtiniausioms išlaidoms tenka skolintis, o vėliau permokėti mokant palūkanas. Tačiau ar tikrai yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio?

Pasirinkdami greituosius kreditus atkreipkite dėmesį į kuo daugiau skirtingų pasiūlymų. Niekada netikėkite žodžiais pigiausias, geriausias, greičiausiais, kol nepalyginsite visko su kitais. Tai tik reklaminiai triukai, o palyginus paaiškėja, kad pigiausias yra gerokai brangesnis už vidurkį, o geriausias save vadina geriausiu tik dėl to, kad gali pasiūlyti didžiausią kreditavimo sumą ir tik tiems, kurie pakankamai uždirba. Jei lyginsite kreditus ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, atkreipkite dėmesį į pasiūlymus interneto svetainėje chwilowkiprzez-internet.pl/, kurioje pateikti aktualiausi kreditai.

Visų pirma, norint gauti paskolą, net jei tai ir greitasis kreditas, reikia turėti pakankamai pajamų. Tik užtikrinant savo skolinimąsi pajamomis galima gauti pinigų kitiems pirkiniams, pavyzdžiui, būsto atnaujinimui, kelionei, automobiliui ar jo remontui, kitoms išlaidoms. Tuo tarpu tiek Lietuvos, tiek Lenkijos žmonės susigundydami siūlomomis kreditų akcijomis, specialiaisiais pasiūlymas kurių metų taikomos šiokios tokios nuolaidos, siekia gyventi geriau ir įsigyja daiktą ne pagal savo poreikius ar anksčiau nei galėtų tai padaryti taupydami. Būtent dėl siekio gyventi geriau, noro turėti geresnės kokybės ar aukštesnės klasės daiktus, leistis į prabangesnes, ilgesnes atostogas ir keliones žmonės pasiryžta paskoloms, greitiesiems kreditams, o Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir kitose artimose šalyse vidutiniai darbo užmokesčiai yra pakankamai maži, tad žmonės dažniau ir leidžiasi į skolas.

Ruošiantis imti paskolą, nesvarbu, tai greitoji paskola, kreditas SMS žinute ar paskola būstui, būtina ne tik pateikti visus duomenis skolinančiai bendrovei, kuri gali įvertinti Jūsų mokumą, bet ir patiems įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą laiku, vykdyti visus įsipareigojimus ir dėl pasiskolintų pinigų nepatirti kitų nemalonumų. Atsižvelkite į tai, kad turėsite nuolat mokėti palūkanas, atlikti kredito grąžinimo įmokas, tad pasvarstykite, ar tai nebus pernelyg didelė našta Jums ir Jūsų šeimai. Neretai gaudami paskolą žmonės neatsižvelgia į kitus savo turimus finansinius įsipareigojimus, komunalines išlaidas, ypač šaltos žiemos metu.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts