Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Verslas

Olandija dėl joje vis atsirandančio didelio sezoninių  darbų pasirinkimo yra mėgstama valstybė tarp emigrantų. Kiekvienas, kuris legaliai dirba šioje šalyje, turi mokėti mokesčius. Bet daugeliu atvejų jūs galite susigrąžinti savo sumokėtus mokesčius iš Olandijos. Mokesčių grąžinimu iš Olandijos galima pasinaudoti, net jei jau išvykote iš šios šalies.

Mokesčių grąžinimas iš Olandijos yra visiškai legalus procesas. Kodėl galima susigrąžinti mokesčius iš Olandijos ir gauti pinigų? Pirmiausia, tai padaryti leidžia vietos teisės aktai ir įstatymų nuostatos. Iš kur yra sugrąžinami mokesčiai? Reikia suprasti tai, kad darbdavys kiekvieną kartą, prieš išmokėdamas darbuotojui atlyginimą, iš sumos išskaičiuoja dalį pinigų mokesčiams. Atskaičiuoti tam tikrą sumą, kurios dydis priklauso nuo atlyginimo dydžio bei kas mėnesį pervesti ją Olandijos mokesčių inspekcijai yra darbdavio pareiga. Paprastai visus metus yra atskaičiuojama tam tikra, iš anksto apskaičiuota, fiksuota pinigų suma.

Jeigu darbuotojas dirba trumpiau nei vienerius metus, o tik keletą mėnesių, tuomet tarp realiai sumokėtų mokesčių ir mokesčių, kuriuos priklausė sumokėti, susidaro nemažas skirtumas. Tokiu atveju jūs galite susigrąžinti mokesčių permoką iš Olandijos. Pateikus Olandijos mokesčių inspekcijai savo pajamų deklaraciją, galima susigrąžinti dalį arba visus sumokėtus mokesčius.

Mokesčių deklaracijos kasmetinis teikimas Olandijos mokesčių inspekcijai nėra privalomas. Tačiau tai padaryti yra naudinga jums patiems, kadangi tuomet galite pretenduoti į mokesčių grąžinimą iš Olandijos. Be to, turėtumėte žinoti, kad susigrąžinti mokesčius iš Olandijos galite už laikotarpį iki 5 metų. Tai reiškia, kad jeigu per pastaruosius 5 metus buvote ir dirbote Olandijoje, galite pateikti prašymą ir už tą laikotarpį susigrąžinti mokesčius.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts