Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamai

Namų interjero prekės: kaip sukurti jaukia atmosferą?

Namų interjero prekėsVisi norime, kad namuose būtų jauku ir gera, į juos visuomet norėtųsi sugrįžti, juose būtų lengva atsipalaiduoti ir gera leisti laisvą laiką. Tačiau savaime namai netampa itin jaukūs. Tam, kad juose geriau atsipalaiduotumėte ir galėtumėte pailsėti, reikia sukurti tinkamą atmosferą. Dažniausiai už tai atsakingas tinkams namų stilius bei namų interjero prekės. Galbūt kaip tik namuose kuriate naują jaukią atmosferą arba keičiasi interjerą? Štai keli paprasti patarimai, kuriais galite pasinaudoti.

Apsilankykite sendaikčių turguje

Viena iš vietų, kur galite įsigyti jaukių detalių į namus, tai sendaikčių turgūs. Čia dažniausiai atvyksta prekybininkai, siūlantys įvairių smulkmenų į namus. Nesvarbu, tai senas ar itin senas daiktas, išsirinkus tinkamą savo namams, galite tikrai išlošti. Pirmiausia, sutaupysite nemažai pinigų, be to, namus papuošite unikaliu daiktu. Pavyzdžiui, sendaikčių turguje galite įsigyti senovinę išskirtinio dizaino žvakidę, originalų paveikslo rėmą ar didelį senovinį veidrodį. Tokios namų interjero prekės tikrai pagyvins atmosferą ir suteiks namams nauja įvaizdį.

Pasirūpinkite šviesa

Viena svarbiausių interjero detalių yra apšvietimas. Nesvarbu, kokios namų patalpos interjerą kuriate, apšvietimas privalo būti labai gerai apgalvotas. Nors esame įpratę, kad kai kuriose erdvėse pakanka pakabinti pagrindinį šviestuvą, šiais laikais, norint sukurti jaukią ir malonią atmosferą, to tikrai nebeužtenka. Interjero specialistai pataria, jog geriausia, jei patalpoje yra mažiausiai keli šviesos šaltiniai. Todėl čia puikiai pasitarnauja mažesnės lemputės, įvairūs LED ar net saulės baterijų pakraunami šviesos šaltiniai. Kuo patalpoje daugiau skirtingų šviesos šaltinių, tuo daugiau įvairių atmosferų galite joje sukurti. Tai labai pagyvina namus ir suteikia žymiai daugiau jaukumo.

Originalios dekoracijos

Sekant šiuolaikines interjero tendencijas, galima pastebėti, jog namų interjero prekės ir jų paklausa labai keičiasi. Pastaruoju metu vietoj įvairių sienų dekoracijų, tokių kaip paveikslai ar veidrodžiai, nemažai žmonių renkasi naują ir šiuolaikišką sprendimą – sienų lipdukus. Tai originali idėja, norint sukurti išskirtinius namus. Galite užsisakyti lipdukų įvairiausiomis tematikomis ir išmatavimais. Be to, kai kurie gamintojai netgi suteikia galimybę sukurti savo lipduką su mėgstamais žodžiais, fraze ar ornamentais.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts