Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojams

Namų patalpų valymas: patarimai ir įžvalgos

Gyvenimo tempas pastaruosius metus greitėja, galbūt šiek tiek jį pristabdė tik nelaukta pandemija. Likusį nuo darbo laiką šeimos nori skirti poilsiui, buvimui su šeima, todėl namų patalpų valymas dažnai patikimas valymo įmonei. Tokios įmonės darbuotojai atvažiuoja kartą per savaitę, ar kartą per dvi savaites ir išvalo per tą laiką susikaupusius nešvarumus.

Norintiems namuose tvarkytis patiems pateiksime keletą patarimų. Nors kasdieninio valymo darbai ne visiems yra malonūs, tačiau jų rezultatas tikrai džiugina. Tvarkingi kambariai sukuria harmoniją ne tik išorėje, bet ir ten esančių žmonių galvose, mintyse, rodos, dingsta chaosas, atsiranda kūrybinis įkvėpimas kažką veikti. Namų patalpų valymą sudaro pagrindiniai 6 kasdieniniai darbai:

  • lovos paklojimas;
  • vonios ir virtuvės paviršių valymas;
  • indų plovimas;
  • grindų priežiūra;
  • surenkami ne vietoje esantys daiktai;
  • sutvarkomi skalbiniai.

Šiems darbams atlikti galima skirti po kelias minutes du, tris kartus per dieną, pavyzdžiui, gaminant valgį, žiūrint televizorių per reklamos pauzes. Jie padeda išvengti chaoso.

Namų patalpų valymas kas savaitę

Kitus valymo darbus, kaip grindų plovimą, dulkių šluostymą, tualeto valymą, kilimų siurbimą galima atlikti kartą į savaitę, paskyrus šeštadienio popietę arba po vieną darbą atliekant kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, paskirstomos užduotys – pirmadienį atliekamas dulkių siurbimas, antradienį grindų plovimas ir t.t.

Žinoma, namų patalpų valymas užima daug laiko, jeigu reikia sutvarkyti didelį plotą, kelių aukštų namą. Tokiu atveju galima pasitelkti valymo įmonę. Su įmone pasirašoma konfidencialumo sutartis, jos vadovai prisiima atsakomybę, kad darbo metu nebus sugadinti baldai, skirtingų medžiagų paviršiai. Ilgainiui, įsitikinus, kad valymo paslaugų įmonė patikima, atėjus darbuotojams į namus, galima palikti juos ir išeiti ilsėtis, susitikti su draugais ar sutvarkyti per tą laiką asmeniškus reikalus.

Patalpų valymą atliekanti įmonės komanda yra patikimesnė nei pavieniai darbuotojai, nes sudaroma sutartis, kur ne tik suteikia konfidencialumą, bet ir nurodo, kokie darbai turi būti atlikti. Sutartis gali būti ilgalaikė, todėl būsto šeimininkai visada yra užtikrinti, kad jų namai bus tvarkomi kokybiškai ir reguliariai.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts