Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasNamaiPaslaugos gyventojamsPrekybaStatybaStraipsniai

Nauji butai Kaune pranašesni už senesnės statybos daugiabučius

vytauto-namai

Kiekvienas, norintis įsigyti būstą, susiduria su problema, kokia investicija į savus namus bus geriausia. Kokį butą pasirinkti: naujos ar senos statybos name. Nauji butai Kaune šiuo metu yra populiaresni už butus senesniuose namuose dėl keleto priežasčių. Tačiau jų kaina taip pat žymiai aukštesnė.

namai kauneNauji butai Kaune gali kainuoti keliasdešimt ar keliais šimtais tūkstančių brangiau, nei butas senesnės statybos name. Tačiau net ir įsigijus nenaują butą, jame reikėtų atlikti remontą (nors ir nedidelį):perdažyti sienas norima spalva, pakeisti baldus. Tuo tarpu naujas butas jau gali būti įrengtas, be to, nereikia baimintis, jog atliekant kosmetinį remontą, reikės keisti pasenusią elektros instaliaciją ar santechniką. Daugeliui senos statybos daugiabučių reikalinga renovacija arba, bent jau kasmetinis stogo, laiptinės remontas. Tuo tarpu butai naujos statybos name tokių lėšų nereikalaus.

Nauji butai Kaune pasižymi daug didesnėmis, funkcionaliomis erdvėmis, ko negalima pasakyti apie butus senos statybos namuose, kuriuose butų išplanavimas yra standartinis ir platinti erdves tampa gan sudėtinga dėl pagrindinių atraminių konstrukcijų, be to, reikia specialių leidimų. Tuo tarpu butai naujos statybos namuose suplanuoti taip, jog gyventi būtų patogu ir kiekviena erdvė būtų funkcionali.

Naujos statybos namai yra kur kas geriau apsaugoti bei puikiai išnaudoja visas erdves. Pavyzdžiui, automobilį, įprasto daugiabučio kieme, neturint garažo, tenka palikti tiesiog gatvėje. Tuo tarpu naujos statybos namai turi jau įrengtas požemines aikšteles automobiliams laikyti.

Renkantis butą, domimasi ir šildymo kainomis, kurios senesnės statybos namuose yra kur kas didesnės. Naujuose butuose įrengta pažangi šildymo sistema leidžia žymiai sumažinti šildymo išlaidas, o butas vis tiek yra šiltas.

Įrengiant butą, nereikės keisti langų ar durų naujais, keisti elektros instaliacijos, santechnikos, papildomai apšildyti sienų ar grindų. Šios išlaidos, remontuojant nenaujus butus, yra labai didelės. Be to, naujos statybos namuose vyrauja modernus išplanavimas, todėl ir mažesnis butas atrodo labai erdvus ir patogus. Nuolatinė vieta automobiliui, žymiai mažesnės šildymo išlaidos, rakinama laiptinė ir saugoma teritorija – tai tik kelios priežastys, kodėl nauji butai Kaune yra pranašesni už senesnės statybos gyvenamųjų namų butus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts