Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasFinansaiNamaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiStatybaStraipsniaiVerslas

Statybų teisė: kada verta kreiptis teisininkų pagalbos?

statybos teisėTeisininkų pagalbos reikia įvairių sričių verslininkams ir specialistams, tačiau statybų bendrovėms ir privatiems statybų verslininkams teisininkų pagalbos reikia tikrai dažnai – būtent todėl, dabar statybos teisė yra populiari paslauga, kurią teikia daugelis teisinėmis paslaugomis užsiimančių įmonių.

Kreipkitės į teisininkus norėdami sudaryti jums reikalingą sutartį

Bendradarbiavimas su statybų teisės specialistais prasideda kur kas anksčiau, negu jums tampa reikalingas specialus statybos legalizavimas arba koks nors kitas teisinis aktas, kurį sunku gauti be profesionalo rankos įsikišimo. Pradėti bendradarbiauti su statybų teisės specialistais verta vien jau tada, kai jūs su statybų įmone arba savo partneriais kuriate naują bendradarbiavimo arba kitokią darbinių santykių sutartį.

Pavyzdžiui, rangos ir subrangos sutartis bus daug aiškesnė, jeigu bus nurodyti konkretūs darbų terminai, vykdymo sąlygos bei nuobaudos už sutarties nevykdymą. Taip jūs išvengsite gausybės problemų ir papildomų ginčų, o jūsų statybų darbai pajudės iš vietos kur kas greičiau. Kalbant apie nuolatinę statinio priežiūrą, reikia paminėti, kad tai taip pat turi būti oficialiai apipavidalinta, kadangi kitu atveju viena arba kita pusė gali pradėti manipuliuoti darbiniais santykiais. Kad viskas būtų logiška ir sąžininga, čia statybų teisininkai siūlo sudaryti visais pagrindiniais statybų teisės reglamentais parengtą sutartį.

Jeigu jums reikia konkrečios konsultacijos statybų teisės klausimais, tuomet galite ne tik užsukti į teisinės įmonės biurą, tačiau taip pat užduoti užklausą internetu, į kurią labai greitai gausite atsakymą. Statybų teisė labai reikalinga ir tuomet, kuomet nepavyksta statybų įteisinimas – nežinant kai kurių teisinių niuansų, tokia problema iškyla gana dažnai, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad jūsų statybų projektas galėtų būti vykdomas legaliai, nebūtų jokių nuobaudų ir kitų nesklandumų. Būtent todėl, verta prieš pradedant konkrečius statybų darbus pasidomėti, ką šiuo klausimu gali pasakyti statybų specialistai – jeigu atsiras kažkokių nesklandumų, tuomet jie padės gauti norimą statybų leidimą ir jūs galėsite vykdyti savo verslą arba pasistatyti savo namą be jokių teisinių nesklandumų, o visi teisiniai ginčai bus sąžiningai ir greitai išspręsti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts