Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

namo pirkimasUžimtiems žmonėms, norintiems skubiai parduoti ar išnuomoti butą visada praverčia NT brokerio pagalba. Deja, kai kurie neapdairiai piktnaudžiauja tuo, ir tam pačiam objektui parduoti pasamdo net du ar tris skirtingus brokerius. Tai atneša daugiau žalos nei naudos, kadangi vis tiek dažniausiai pirkėjai mato visų jų skelbimus ir pas jus atkeliauja tas pats susidomėjusių srautas.

Norint išsirinkti vieną, tačiau tinkamiausią nekilnojamo turto brokerį, kliaukitės šiais kriterijais, pagal kuriuos atsirinksite geriausią savo srities profesionalą.

  • Brokeriui ši veikla turi būti pagrindinis pajamų šaltinis. Pradedantieji brokeriai nėra tiek patyrę, kiek šios srities senbuviai.
  • Brokeris turi turėti savo profesinį pažymėjimą.
  • Pasidomėkite NT kompanijos, kurioje dirba kandidatas, patirtimi sėkmingai parduodant objektus. O svarbiausia – paties brokerio pardavimų patirtimi. Kuo daugiau objektų per metus jis yra pardavęs, tuo geriau išlavinti jo pardavimų įgūdžiai.
  • Sužinokite, ar jūs šiuo metu esate vienintelis šio brokerio klientas. Kuo daugiau klientų užsikrovęs brokeris, tuo mažiau dėmesio jis skirs jums.
  • Pasidomėkite, kas kiek laiko brokeris jus žada informuoti apie derybas su potencialias pirkėjais. Jeigu jis su jumis žada susisiekti rečiau nei kartą ar du per mėnesį, turėsite nuolatos tverti nežinomybę, ir bus neaišku, ar butas išvis pardavinėjamas.
  • Būtinai paklauskite brokerio apie jo reklamos priemones, kokiais kanalais jis bando parduoti objektus. Jeigu jo metodai jau pasenę ir nebeefektyvūs, geriau rinkitės jaunesnį, tačiau idėjoms imlesnį brokerį.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts