Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatyba

plastikines talposKad ir kaip technologijos sparčiai vystytųsi plastikines talpos Jūsų sode ir name liks reikalingos per amžius. Plastikines talpos vandeniui ar kanalizacijai plačiausiai naudojamos medžiagos. Jų asortimentas didžiausias – tiek formos, spalvos, tiek talpos atžvilgiu.

Litražas

Plastikines talpos 1000l ar tik vienam litrui iš esmės nesiskiria. Vienintelis skirtumas tas, kad kuo mažesnė talpa tuo patogiau bus transportuoti ir naudoti ovalo arba stačiakampio formos talpas.

Medžiaga

Plastikas, kaip teigia gamintojai, yra ekologiška medžiaga. Pirmiausiai todėl, kad jose laikomi skysčiai nepalieka kvapo. Todėl talpos gali būti naudojamos skirtingiems produktams – vandeniui, kurui ar plastikines talpos kanalizacijai.

Plastikines talpos lengvai valomos, kartais pakanka tiesiog išskalauti. Plastikines talpos senukai turi aibę ekologiškų produktų šios medžiagos valymui. Ne maisto produktams skirtos talpos žymimos raidėmis PVC. Plastikines talpos indeksuojamos raide R.

Ilgaamžiškumas

Įdomu, kad iki šiol metalas buvo laikomas ilgaamžiškiausia medžiaga, o mediena ekologiškiausia. Galbūt todėl, kad metalas yra viena tvirčiausių medžiagų, kuri “neužsilenks” greitai. Nors šiuo metu technologijoms sparčiai žengiant į priekį plastikines produkcijos nenusileidžia metalinėms ar medinėms.

Jeigu plastikines talpos įskilo, skilimą galima pašalinti. Paprastai tokias paslaugas siūlo įmonės, kurios parduoda didelių dydžių talpas. Plastikines talpos klaipedoje ir plastikines talpos kaune prekiaujamos daugelyje įmonių, todėl ir įskilusio plastiko pašalinimui turėsite iš ko pasirinkti.

Talpos, kurios yra nedidelės, gali būti sutaisomos ir namuose. Tereikia įskilimo kraštus aplydyti (prie laužo arba krosnies – atviros ugnies). Talpos išlydytus kraštus su mentele ar kitu neaštriu įrankiu sujungti ir užglaistyti. Galiausiai pastatyti vėsioje patalpoje, kad atvėstų ir sustingtų. Jokiu būdu nepilti šaltu vandeniu, nes gali deformuotis.

Spalvos

Plastikinės talpos – patogiausias būdas laikyti ir transportuoti skysčius ar kitus produktus. Plastikinės talpos gali būti įvairiausių spalvų ir puikiai prisiderinti prie aplinkos.

Universaliausios splavos – tamsios, žalios arba baltos. Plastikines talpos kaunas ir plastikines talpos marijampole gali pasiūlyti milžinišką spalvų paletę, todėl talpa ne tik atliks savo fukciją, tačiau ir prisidės prie tvarkingos bei gražios aplinkos puoselėjimo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts