Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Namai

Plastikiniai langai Vilniuje – balti ar Spalvoti?

plastikiniai langai VilniujeKokią spalvą rinktis?

Perkant plastikinius langus jų kaina priklauso ir nuo langų spalvos. Balti ar spalvoti? Baltus plastikinius langus dažniausiai perka butų savininkai, įmonės ar viešosios įstaigos, o spalvoti langai daugiausiai parduodami nuosavų namų šeimininkams. Plastikiniai langai Vilniuje ir jų kainos neretai siekia kelis šimtus eurų, tad norint sutaupyti, rekomenduojama rinktis baltą spalvą. Kalbant apie spalvotus plastikinius langus, tai populiariausias pasirinkimas – medžio įmitacja. Auksinis ąžuolas, riešutas, bambuko atspalviai vyrauja tarp populiariausių spalvų. Lietuvoje pirmoje vietoje išlieka auksinio ąžuolo variacijos.

Kokios langų spalvos populiariausios?

Kaip jau minėjome, Lietuvos plastikinių langų rinkoje populiariausios spalvos išlieka balta ir auksinio ąžuolo spalva. Jeigu renkatės langus namui ar kotedžui, vertėtų pamąstyti apie spalvotų langų pirkimą. Šiuo metu daugelis plastikinių langų gamintojų siūlo nusipirkti langus, kurių spalva gali būti kokia tik panorėsite. RAL spalvų paletė. Pagal ją galite išsirinkti įvairiausius spalvų atspalvius. Taip pat ne vienas gamintojas siūlo medžio įmitacijos spalvas. Kai kurie gamintojai gamina spalvotus langus su medžio raštu. Kaip tai atrodo realybėje? Įsivaizduokite tamsiai mėlynus langus, tačiau ne vientisos spalvos, bet su medžio raštu. Tokie langai atrodo gražiau nei, kad vienspalviai.

KBE ar Kommerling?

Vokiški plastikiniai langai, ko gero geriausias pasirinkimas. Kokybiški ir daug metų gaminami langai, kuriuos renkasi Lietuvos vartotojai. Šios dvi kompanijos išsiskiria savo aukšta kokybę ir inovacijų diegimu. Turbūt teko girdėti „GreenLine“ serijos plastikinius langus. Tai vieni iš langų profilių, kurie yra draugiški gamtai. Šių langu gamyboje nėra naudojamas švinas, o tai prisideda prie gamtos išsaugojimo. Kurį plastikinių langų brendą rinktis? Greičiausiai bus sunku atsakyti, nes abi kompanijos gamina labai kokybišku langus ir rinkoje turi gerą reputaciją. Norėdami rasti pliusus ar minusus geriausia konsultuokitės su plastikinių langų specialistais. Tiek Vilniuje ar Kaune rasite įmonių, kurios parduoda vienus ar kitus plastikinius langus, todėl nebus sunku išsirinkti. Verta paminėti tai, kad šios kompanijos rinkoje egzistuoja jau labai seniai, o tai užtikrina geras kainas ir ilgaamžiškumą.

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Aišku įdomiau išsiskirti ir turėti kitokios spalvos langus nei baltus, tačiau kiek žinau spalvoti langai kainuoja papildomai.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts