Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Kelionės

Portugalijos gyventojų charakteris ir vertybės

skrydis į PortugalijąKiekvienos šalies gyventojai turi savitus charakterio bruožus, kurie turi įtakos tam, kaip jie bendrauja su kitų šalių gyventojais. Iš šių bruožų formuojasi ir stereotipai, pavyzdžiui, ispanai yra karšto būdo ir garsūs, o norvegai – tylesni ir santūresni. Tačiau jeigu jau prakalbome apie ispanus, norime priminti, kad juos prilygindami portugalams ir atvirkščiai labai įsiutintumėte abiejų šių tautybių žmones. Portugalai yra visai kitokie nei ispanai, ir tuoj įrodysime , kodėl. Štai įdomu skaitinys jeigu jūsų laukia skrydis į Portugaliją:

Normalūs žmonės dažniausiai gerbia savo draugų muzikinį skonį ar palaikomą sporto komandą, tačiau užsukę į svečius pas kitos komandos gerbėją portugalą vakarienės, laukite jo replikos, kaip jūs esate nevertas maisto ir turėtumėte mirti iš bado, štai tada būsite mielai pakviestas prie stalo su lėkšte.

Portugalai yra praktiški ir paslaugūs – jeigu pas jus sugedę santechnikos vamzdis, jis nesakys „tau reikia kviestis santechniką“, o namuose rastais įrankiais ir izoliacinėmis priemonėmis pats sutvarkys trūkusį vamzdį ir pasakys „turėtų laikyti dar mėnesį kitą“.

Portugalas neklausys, jeigu sakysite, jog tingine gaminti arba neturite produktų ir norite kartu su juo eiti valgyti į miestą. Jis iškratys viską, kas likę šaldytuve ir sukurs kokį nors išradingą patiekalą už jus.

Portugalai ne tik paslaugūs, bet apskritai padarys viską, kad kitas būtų laimingas. Pakviestas vakarienės jūs būsite vaišinamas skirtingais gėrimais, desertais, o atsisveikinant portugalas atsiprašys, jei kas nors vakarienės metu nebuvo skanu.

Portugalai labai laisvi ir familiarūs. Jeigu jums nutiks bėda arba prisišauksite kokios nors nelaimės, normalus žmogus sakys „nesijaudink, viskas bus gerai“, o portugalas tars tiesiai šviesiai „na tu ir idiotas“. Pigūs lėktuvų bilietai į Lisaboną, Portugaliją jau tavo kišenėje? Puiku. Jūsų laukia nuostabi ir įsimintina kelionė, kuri padės pažinti šios šalies žmones bei jų charakterį.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts