Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiPrekybaVerslas

Važiuojant autostrada, matyt, nekartą atkreipėte dėmesį į šalikelėje reklamuojamą autoservisą, pramogų parką, mobiliųjų telefonų operatorių siūlomą naują telefono modelį ar pokalbių planą. Regis, nepastebėti neįmanoma. Tikra tiesa. Matomoje vietoje ir profesionaliai pateiktos informacijos reklamos stendai bei stovai visada atkreipia mūsų dėmesį.

Juk ne veltui reklaminiai plotai – reklaminiai stendai yra išdėstyti judriausiose įvairių Lietuvos miestų vietose, atsižvelgiant į žmonių ir transporto judėjimo srautus. Taip yra pasiekiama maksimalus reklamos efektyvumas. Stovai, laikantys dideles, masyvias, ryškias arba priešingai, iš ryškių reklamos išsiskiriančias pastelinių spalvų reklamas, visada padarys jūsų reklamą išskirtinę iš konkurentų ir pritrauks didesnę rinkos dalį.

Lauko stendai yra labai populiarus ir efektyvus reklamavimosi būdas. Reklamų stovai ne veltui yra statomi  šalia judriausių miesto gatvių, sankryžų, magistralių, susitikimų vietų, tose vietose, kur vyksta dažni žmonių susibūrimai. Juk tik čia reklamą pamatys daugiau akių. Didelis stendų privalumas, kad jie gali būti apšviesti, todėl reklama žiūrovai galės mėgautis ne tik dienos metu, tačiau taip pat ir naktį.

Logiška, kad mieste esantį lauko stendą greičiau pamatys pėstieji, turistai, studentai, vaikai ir jaunimas bei mažesnes pajamas gaunantys asmenys, todėl stenduose yra parenkama atitinkama reklama. Šalia magistralių pastatytuose reklamos plotuose esančią reklamą pamatys tik vairuojantys, todėl čia jau galima orientuotis jau į didesnes pajamas uždirbančius piliečius.

Reklamas kuriančios įmonės taip pat gudrauja ir jau puikiai žino, kur geriausiai kraštovaizdyje ar miesto gatvejė turi būti sumontuoti reklaminiai stovai, kuriuose talpinama reklama, kad ji būtų užtikrintai efektyvi. Būtent todėl reklaminiai stendai iškyla ant kalvų, labiau apšviestose vietose (labai aktualu nakties metu ir žiemą), greičio apribojimo ruožuose bei vietose, kur dažnai miestuose ar už jo ribų susidaro mašinų spūstys.

Labai efektyvus reklamavimo būdas – parodos. Čia renkasi tikslinė auditorija, todėl turėti savo įmonės stendą specializuotoje parodoje – didelis privalumas. Galite su savimi turėti patogų mobilų stendą ar reklaminį stovą, kuriuos vėliau galite sėkmingai panaudoti kitų parodų, prezentacijų ar renginių metu, konferencijose. Taip pat nepamirškite renginių metu pasirūpinti kitomis reklamos galimybėmis – lipdukais, plakatais, suvenyrais, kurie neabejotinai patiks lankytojams.

Visi reklamavimosi būdai yra geri ir gali būti efektyvūs. Ką renkatės Jūs?

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts