Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Verslo pradžia nėra jau tokia sunki, kaip bando nupiešti skeptikai, jei į pagalbą pasitelkiami finansinių paslaugų profesionalai. UAB steigimas su finansinių konsultantų pagalba užtrunka kur kas pigiau, nereikia rūpintis įstatiniu kapitalu, popierizmais. Aišku, ši paslaugai kainuoja, kaip ir bet kuri kita profesionalo paslauga, tačiau tikrai ne kosminius pinigus.

Šiuo metu UAB steigimas Kaune arba Vilniuje kainuoja 899 Lt arba 999 Lt. Skirtumas 100 litų, tačiau kodėl pateikiamos dvejos kainos? Pasiaiškinkime.

Dvi skirtingos kainos paprastai pateikiamos dėl vienos svarbios priežasties – būdo, kaip tvarkomi visi reikalingi dokumentai. Jei visi dokumentai tvarkomi pas notarą, kaina yra 1000 litų. Jei dokumentai „Registrų centrui“ pateikiami internetu – tik 900 litų, nes sutaupoma bent valanda vizitui pas notarą, kuris tik peržiūri dokumentus, uždeda antspaudus ir pasiima savo rinkliavą. Anot UAB „Apskaita AG” darbuotojų, vedančių savo klientų statistiką, net 98% įmonių steigiama internetu (tapt jų klientų, Lietuvos statistika gali būti kiek kuklesnė), nors kainos skirtumas nėra pats pagrindinis veiksnys. UAB steigimas internetu yra paprastesnis, greitesnis ir daugeliui priimtinesnis variantas. Tai neturi nieko bendro su steigiamos UAB veikla, nes ne visos taip steigiamos įmonės planuoja užsiimti interneto verslais. UAB steigimas internetu yra ateities verslo procesas, kai nebereikia pildyti popierinių blankų, juos „vizuoti“, pristatinėti „Registrų centro“ konsultantams atstovėjus eilutę. Aišku, norint pateikti dokumentus internetu, reikalingas elektroninis parašas. Tiems, kas turi naujojo pavyzdžio asmens tapatybės korteles, elektroninio parašo gavimu rūpintis nebereikia, tačiau kitiems asmenims jį įsigyti yra pravartu, nes pradėjus verslą jo prireiks gana dažnai naudojantis ir kitomis e-paslaugomis verslui.

Tiesa, reikia pažymėti, kad ir patalpų savininkas, kuriame registruojama nauja įmonė turi turėti el. parašą. Finansiniai konsultantai, užsiimantys tuo profesionaliai, paprastai įmones registruoja tose patalpose, kurių savininkai el. parašą turi, arba jie patys yra patalpų savininkai. Tokiu atveju registracijos adreso problema išsprendžiama itin paprastai. Visa kita – „Registrų centro“ formos, banko sąskaita ir įvairūs dokumentai pasirašomi el. parašu vos per vieną valandą. Iš čia ir gaunamas tas 100 litų skirtumas. Verslo pradžioje kiekviena šimtinė svarbi, todėl verslininkai nuolatos taupo.

Nors kainos skiriasi tik 100 litų, darbo nuo to nė kiek nesumažėja, nes pildomi visi tie patys dokumentai, ir elektroniniu būdu pateikiami „Registrų centrui“. Toks jau tas profesionalių įmonių steigėjų verslas.

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Atgalinis pranešimas: Kodėl UAB steigimas patikimas profesionalams

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts