Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasFinansaiITKelionėsNamaiPaslaugos gyventojamsPaslaugos versluiVerslas

Renginių fotografai, užsakomi internetu visų švenčių proga

Tikriausiai ne vienas Jūsų būsite patyrę tą jausmą, kai organizuojant renginį tenka nertis iš kailio, kad surastumėte profesionalų fotografą. Viena dalis pasikliauna tiesiog pažįstamų rekomenduojamam asmeniui arba pirmam internete surastam, o kiti nori profesionalių paslaugų ir kokybiškų nuotraukų. Pirmieji dažniausiai neturi patirties, todėl nežinia, kokių rezultatų galite sulaukti po renginio. Ar tik nebus taip, kad būsite sumokėję išankstinį mokestį, sudarę sutartį fiksuotam atsiskaitymui, o rezultatai Jus tik nuvils. Nieko kito nebelieka, kaip tik mokytis iš klaidų ir kitam kartui rinktis profesionalus. Renginių fotografai dabar surandami ir užsakomi vos kelių mygtukų paspaudimais. Viskas, kas Jums reikalinga, tai patalpinti savo skelbimą photo1moment.com sveitainėje ir laukti galinčių padėti fotografų arba su jais kontaktuoti tiesiogiai.

Vienas geriausių jausmų po šventės yra nuotraukų peržiūra. Visas fotografijas Jūsų renginio ”vaizdų fiksuotojas” pateiks minėtoje svetainėje ir Jūs jas galėsite įsigyti internetu. Renginiai, kuriems galėtumėte prašyti fotografo paslaugos užfiksuoti akimirkas yra patys įvairiausi. Šis žmogums Jums gali padėti, jeigu su šeima ar didesniu draugų būriu planuojate išvyką gamtoje, atostogaujate, įsigijote naują pirkinį ir negalite juo atsidžiaugti bei norite jį pristatyti kitiems, galbūt norite surengti šeimos, giminės ar bendradarbių fotosesiją, užfiksuoti, kaip koncertuos Jūsų vaikai ar Jūs patys, organizuojate konferenciją, konkursą, o gal meno arba sporto renginį – visi šie ir kiti Jūsų organizuojami renginiai nusipelnė būti fotografuojami tų žmonių, kurie yra renginių fotografai ir neima fiksuoto mokesčio. Mokėsite tik už tas fotografijas, kurios Jums patiks ir kurias norėsite turėti ateičiai. Tad ta bėda, kad gali tekti gailėtis pasamdžius fotografą ir jam sumokėjus, o nesulaukus tikėto rezultato, tikrai nebeegzistuoja. Jau yra sukurtas inovatyvus ir patogus naudotis internetinis portalas, kuris leidžia kiekvienam užsisakyti fotografo paslaugas į bet kokį renginį. Kas svarbiausia, kad nėra jokio fiksuoto mokesčio!

Internetinėje erdvėje po renginio bus laisvai pasiekiamos visos viešos, privačios bei fotosesijų nuotraukos. Tuomet Jūs renkatės ir susimokėte tik už tas, kurios labiausiai patiko ir tikrai norite turėti jas savo fotoalbume. Nuotraukos – tai išliekamąją vertę turintis objektas, kuris Jums ilgai primins apie patirtas akimirkas ir tuo metu vyravusias nuotaikas. Renginių fotografai padės pasiekti šių tikslų.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts