Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasNamaiPaslaugos gyventojamsStraipsniaiVerslas

Profesionalaus šeimos psichologo paslaugos gali būti reikalingos kaip oras

Jaučiate, kad jūsų santuoka yra vis gilesnėje krizėje? Tuomet jums reikia tikro specialisto, kuris galėtų padėti kartu bendraujant išspręsti jūsų šeimos problemas. Šeimos psichologas – tai ne tik jūsų draugas ir žmogus, visada pasiruošęs jus išklausyti, tačiau kartais net gi ir gelbėjimosi ratas. Taip jau būna, kad žmonės pradeda nebeužjausti vienas kito ir pamiršta, kad visi esame netobuli – tuomet nebelieka jokios užuojautos ir noro padėti vienas kitam. Kai emocijos tampa svarbesnės už blaivų protą ir nuoširdžią meilę, reikia neutralaus žmogaus, kuris galėtų jums padėti susitvarkyti su pastoviai besikartojančiais kivirčais ir kitomis šeimyninėmis problemomis.

Šeimos psichologas

Iš ko susideda šeimos psichologo konsultacija?

Tai yra šis tas daugiau nei tiesiog pokalbis prie arbatėlės, nors rami ir draugiška aplinka jums ir jūsų sutuoktiniui šiuo atveju yra iš tiesų labai svarbi. Iš pradžių vyksta problemos tyrimas, po kurio galima apibrėžti problemą iš abiejų pusių – įsiklausyti tiek į vieną, tik į kitą sutuoktinį ir taip išsiaiškinti, kaip ši problema atrodo tiek iš vieno, tiek iš kito požiūrio taško.

Tuomet, kai jau problema tinkamai apibrėžiama iš abiejų požiūrio taškų, galima galvoti apie problemos sprendimą. Savaime aišku, jog šeimos psichologas padės jums aktyviai vienas su kitu bendradarbiauti problemos sprendimo ieškojime ir pasiūlys net kelis skirtingus sprendimo būdus. Kartu išsiaiškinę, kaip savo problemą išspręsti būtų patogiausia, galėsite ir vėl gyventi laimingai.

Žinoma, kad būtų galima taip tiksliai ir sėkmingai išspręsti problemą, itin svarbu apgalvoti savo gyvenimo ankstesnę patirtį, taip pat išsiaiškinti ne tik partnerio kaltes, tačiau viską, ką patys ne taip padarėte taip pat.

Šeimos psichologas padės jums išlavinti visus įgūdžius, reikalingus kokybiškesniam gyvenimui kartu ir pasiūlys jums daug naudingų patarimų, kurie padės įveikti kasdienę rutiną ir pradėti viską, kas jūsų gyvenime yra svarbu, vertinti labiau. Tai tikrai labai padeda, kadangi daugelis tiek ir pagyvenusių, tiek ir jaunų porų dažnai pamiršta, jog buitis nėra tokie svarbi kaip dviejų žmonių meilė. Būtent tai ir paskatina nebevertinti šalia esančio žmogaus ir ant jo išsilieti.

Šeimos psichologas siekia ne tik padėti jūsų šeimai sunkiu metu, tačiau taip pat ir nukreipti visus sprendimus į ilgalaikę naudą, kad po kelių tikrai efektyvių šeimos psichologinės terapijos sesijų nebereiktų sugrįžti ir visko spręsti iš naujo.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts