Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

Renginių organizavimas įmonėms: kuo nustebinti darbuotojus?

Nesvarbu, ar įmonė didelė ar maža, norint motyvuoti darbuotojus joje, nepakanka tik patrauklių atlyginimų. Įrodyta, jog leisdami kartu laisvalaikį, darbuotojai tampa vieningesni, labiau bendradarbiauja darbe ir atsakingiau atlieka savo užduotis. Todėl renginių organizavimas įmonėms yra toks populiarus ir toks dažnas pasirinkimas, kai norisi kažkuo nustebinti savo darbuotojus. Visgi, kokius renginius rinktis ir kaip ieškoti jų organizatorių?

Kokie renginiai gali būti?

    • Komandos formavimo. Vienas dažniausių pasirinkimų, kai organizuojami renginiai įmonė,s,k yra komandos formavimo užsiėmimai. Tai labai geras pasirinkimas tuomet, kai įmonė nauja arba yra atsinaujinusi didelė darbuotojų dalis. Tam, kad pajustų komandinę dvasią ir suprastų jos prasmę, darbuotojams naudinga praleisti laiką komandos formavimo užsiėmimuose.

    • Orientaciniai. Jeigu Jūsų darbuotojai mėgsta aktyvų laisvalaikį,jiems tikrai patiks orientaciniai žaidimai. Tokių renginių organizavimas yra puikus pasirinkimas, nes tai yra ne tik pramoga, bet ir veikia panašiai kaip komandos formavimo užduotys – darbuotojai dirba komandoje, mokosi vieni iš kitų bendradarbiavimo ir bendro tikslo siekimo.

    • Degustaciniai. Geram laiko praleidimui su kolegomis puikiai tiks ir įvairūs degustaciniai ar pramoginiai renginiai, kurių metu galima susipažinti su kitų šalių kultūra. Tokie teminiai renginiai yra puikus pasirinkimas kalėdiniam įmonės vakarėliui, įmonės gimtadieniu ir pan.

    • Online renginiai. Pastaruoju metu ypač populiarėja online renginių organizavimas. Tokio tipo renginiai gali būti naudingi ir įdomūs. Jeigu įmonė specializuojasi ties tuo, gali įmonei pasiūlyti įvairių įdomių online žaidimų, kurie įtrauks darbuotojus. Taip pat online vedami protmūšiai, kurie iki šiol yra labai mėgstami daugelyje įmonių.

Kaip pasirinkti organizatorių?

Nuo to, kai bus organizuojamas renginys, priklauso ir tai, ar jis bs vykęs, ar darbuotojai gerai praleis laiką ir ar bus pasiektas norimas rezultatas – ar pagerės darbinė atmosfera įmonėje ir ar darbas bus vykdomas našiau. Todėl rinkitės tik patikimus renginių organizatorius, kurie gali pasirūpinti puikiu Jūsų įmonės laisvalaikiu. Ieškodami organizatorių, atkreipkite dėmesį į tai, ar jie dirba su įmonėmis. Renginių organizavimas privačioms šventėms ir įmonėms nėra tas pats, todėl labai svarbu, kad organizatoriai išmanytų savo darbą. Taip pat nepamirškite skaityti buvusių klientų atsiliepimų. Tai vienas geriausių rodiklių, rodančių, ar organizatoriais galima pasitikėti, ar jie yra patikimi. Juk labai dažnai, kai renginiai organizuojami tinkamai, įmonės laikas nuo laiko grįžta pas tuos pačius organizatorius, kuriais gali pasitikėti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts