Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

StatybaTechnologijos

Šilumos siurbliai oras – vanduo: ką reikia žinoti prieš juos įsigyjant?

Pasirūpinti namų šiluma yra vienas iš svarbiausių dalykų. Tad reikia nemažai pasidomėti, kad galėtumėte nusipirkti tinkamus įrenginius, kurie dirbtų tinkamai ir neštų didžiausią galimą naudą. Tad šaltajam metų sezonui reikėtų rūpintis iš anksto ir tai geriausia pradėti jau vasarą. Vienas iš pasirinkimų galėtų būti šilumos siurbliai oras vanduo, būtent apie juos plačiau papasakosime šiame straipsnyje, nurodysime, ką verta žinoti apie juos norint įsigyti.

Ką svarbiausia žinoti norint įsigyti šį įrenginį?

Tikriausiai pats svarbiausias kriterijus, į kurį verta kreipti nemažai dėmesio yra šilumos siurblio oras – vanduo naudingumo koeficientas. Kuo jis yra aukštesnis, tuo prietaisas bus geresnės kokybės ir turės kitus privalumus. Kadangi šis siurblys dirba naudodamas orą ir vandenį, vadinasi, kuo šis rodiklis bus didesnis, tuo efektyviau jis gamins reikiamą energiją, kuri šildys jūsų namus. Tad į tokį prietaisą tikrai verta investuoti ir rekomenduojama nesirinkti pačio pigiausio varianto, nes tikėtina, kad jis lengviau suges ir tada reikės papildomai mokėti už jo remontą arba netgi keitimą. Kur kas naudingiau iš pirmo karto nusipirkti kokybišką daiktą ir mėgautis jo ilgu tarnavimo laiku.

Kodėl toks svarbus šilumos siurblio oras – vanduo galingumas?

Tikriausiai tai vienas svarbiausių kriterijų, pagal kurį reikėtų rinktis šį siurblį. Būtent galingumas lemia, kaip kokybiškai jis aptarnaus namus šiluma. Tad jei nežinote, kaip tinkamai reikėtų jo galingumą pritaikyti prie namų, verta pasikonsultuoti su specialistais. Jeigu bus pasirinktas netinkamas prietaisas, galite susidurti su gana nemažomis problemomis. Štai kelios iš jų:

  1. Jeigu namas yra ganėtinai didelis, tai visam plotui teks nevienodas šilumos kiekis. Taip į pagalbą sušildyti patalpas reikės įsigyti papildomų prietaisų. Be to, renkantis tokį siurblį verta žinoti ir tai, kad jis linkęs prarasti šiokį tokį galingumą, kai yra didesnė minusinė temperatūra. Tad šį niuansą taip pat reikėtų įtraukti, kai siurblys derinamas prie esamo namo.
  2. Greitesnis prietaiso nusidėvėjimas, kurį lemia labai ilgas jo naudojimas. Kai bus gaunamas per mažas šilumos kiekis, automatiškai jį reikės būti įjungus nuolatos. Toks be perstojo veikimas paskatins siurblį susidėvėti greičiau.
  3. Netikėtai išaugęs energijos suvartojimas. Netinkamai parinktas siurblys neabejotinai reikalaus suvartoti didesnį energijos kiekį, nei kad tinkamai pasirinkti šilumos siurbliai.

Kada tinkamas metas įsigyti šilumos siurblį oras – vanduo?

Kad rūpinantis šio prietaiso pirkimu, įrengimu ir kitais svarbiais dalykai nebūtų keliamas stresas ir visi darbai būtų užbaigti laiku, geriausia visa tai pasilikti vasaros arba pavasario laikui, kuomet šildymas nėra reikalingas. Taip galėsite išsirinkti patį geriausią variantą, kur kas trumpiau laukti specialistų, kad būtų tinkamai atlikti montavimo darbai. Verta prisiminti, kad daugelis apie šį darbą galvoja tada, kai yra likę visai nedaug laiko ir šildymo sezono pradžios, tada eilės tampa kur kas ilgesnės ir visas procesas užsitęsia pakankamai ilgai.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts