Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiStatybaVerslas

Kuo išsiskiria naujos statybos butai Vilniuje?

Tiek naujakuriai sostinėje, tiek ir ieškantys naujų namų neretai prioritetą teikia būtent tokiam būstui. Kuris ženkliai lenkia populiarumu senesnės statybos namuose esančius butus. Ir tokia tendencija tikrai nėra atsitiktinė. Tam yra net kelios pagrindinės priežastys. Pirmiausia, tai šiuolaikiškas išplanavimas, kuriuo nepavyktų rasti seniau statytuose namuose. O kartais galima netgi savarankiškai nuspręsti kaip atrodys visos erdvės bute, kas suteikia dar daugiau laisvės bei patogumo. Taip pat tokie būstai neretai pasižymi ir kitomis išskirtinėmis savybėmis, pavyzdžiui, terasa arba erdviu balkonu. Kas suteikia jiems tikrai nemažai patrauklumo. Lygiai kaip ir funkcionali bei tvarkinga aplinka kieme su išvystyta visa reikiama infrastruktūra.

Nuo ko priklauso jų kainos?

Galutinei sumai labai daug įtakos turi konkretus būstas. Kadangi net tame pačiame name naujos statybos butai Vilniuje gali būti labai skirtingi. Tiek savo dydžiu, tiek išplanavimu, tiek ir kitomis savybėmis. O nuo to atitinkamai priklausys ir kaina. Taip pat nemažai ją lemia ir namo vieta bei aplinkos ypatybės. Visai natūralu, jog arčiau miesto centro esantys būstai yra brangesni. Daugiau sumokėti teks ir norint gyventi arčiau gamtos arba kažkokioje išskirtinėje vietoje. Tačiau daugelis tam negaili pinigų, kadangi prioritetas turėti norimus namus. Aišku, prie galutinės sumos prisideda ir įrengimas. Kadangi kartais yra galimybė pirkti būstą su daline apdaila arba su pilna. Kas tikrai pakoreguos ir jo kainą.

Taupyti ar verčiau paskubėti įsigyti?

Tai labai dažna dilema, su kuria susiduria ieškantys naujų namų. Kadangi net ir atradus norimą variantą natūraliai gali iškilti toks klausimas. Tačiau praktiškai visais atvejais delsti nevertėtų. Kadangi naujos statybos butai Vilniuje dėl infliacijos tampa puikia investicija, kuri leis apsaugoti jau turimus pinigus. Taip pat jų kainos nuolat kyla. Todėl taupant bei laukiant ne tik pabrangs būstas, bet ir nuvertės jau turimos santaupos. Aišku, kiekvienas atvejis individualus, todėl pirmiausiai svarbu įsivertinti asmeninę finansinę situaciją. Tuo labiau, kad visuomet galima pasikonsultuoti ir su specialistais.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts