Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

UAB steigimas – pradžia, o gera pradžia – pusė darbo

UAB steigimasAr UAB steigimas yra sunkus procesas? Ar įkvepiantis? Priverčiantis pasukti galvą? O gal tai itin lengva ir nėra ką per daug galvoti? Klausimų gali kilti daug. Ir tai natūralu, nes verslo pasaulis sukasi įdomiai. Vieni tikisi greitų pinigų, o kiti nuoširdžiai kimba į darbą. Bet pirmiausia aktualus etapas, vadinamas UAB steigimu.

Nestinga įvairiausių prieštarų. Gal ir gerai, nes, kaip sakoma, tiesa gimsta diskusijose. Verslas – tai diskusijos, diskusijos ir dar bent šimtą kartų diskusijos. Apie tai rašomos knygos ir straipsniai, rengiami seminarai. Vienos įmonės ištisus metus sėkmingai veikia, o kitos skinasi kelią. Kad ir kokia jūsų įmonė, labai svarbu, kad viskas vyktų sąžiningai – kalbame ir apie sąžiningą konkurenciją, ir apie nepriekaištingą apskaitą.

Diskutuoti tikrai yra apie ką, tačiau svarbus ir pirmasis etapas, t. y. UAB steigimas, po kurio jau tampama verslininkais. Beje, verslininko sąvoka irgi gali būti įvairiapusiškai aptariama. Nustebtumėte, kad ne kiekvienas ekonominę veiklą vykdantis žmogus laiko save verslininku. Aišku, yra ir kitokių pavyzdžių, kai asmenys pirmiausia pasivadina verslininkais, o tik paskui imasi tam tikros veiklos.

Savaime suprantama, kad versle nestokojama ambicijų, tačiau kelias tikslų įgyvendinimo link būna skirtingas. Naivu tikėtis, kad jis bus visiškai tiesus ir kuo lygiausias; ir dažnai tik nuėjus mažesnę ar didesnę atkarpą suvokiama, jog nuveikta ne tiek ir kukliai…

O ar pats UAB steigimas yra kuklus, ar visgi tai pastangų reikalaujantis darbas? Antrasis variantas teisingesnis, nes steigiant įmonę pastangų tikrai reikia. Jei norite, kad procesui nestigtų sklandumo, jei tikitės kuo kryptingesnio rezultato, vertėtų kreiptis į specialistus, kurie žino labai daug ir gali pagelbėti rūpimais klausimais.

Prisiminus posakį, kad gera pradžia yra pusė darbo, bandoma šią frazę sugretinti su verslo kūrimu. Įmonės startas, jei viskas vyksta sėkmingai, gali būti ne tik sklandus, bet ir motyvuojantis. O tai neabejotinai gerai. Kita vertus, svarbu neužmigti ant laurų, kad nereikėtų gvildenti bankroto temos. Ir šiaip verslo pasaulyje nelabai yra kada sustoti, kadangi

Tačiau trumpesnės ar ilgesnės pertraukos – svarbu. Kodėl? Todėl, kad antraip idėjų generavimas gali tapti panašus į važiavimą automobiliu tuščiomis padangomis. Atsipūsti kartais sveika.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts