Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasPaslaugos gyventojamsVerslas

verslo liudijimasSukurti nuosavą verslą dar niekada nebuvo taip paprasta. Pamirškite griežtomis taisyklėmis apribotus reikalavimus ir privalomą pradinį kapitalą, be kurio verslo steigimas būtų tiesiog neįmanomas. Verslo liudijimas leidžia žengti tvirtą žingsnį į verslo pasaulį ir užsiimti tuo, kas iš tikrųjų teikia aistrą. Dirbti sau dar niekada nebuvo taip malonu, tad jei asmuo turi vertingų įgūdžių ar kitų verslo idėjų, jis gali pasidalinti jomis su visu pasauliu ir iš to užsidirbti. Ar iš tikrųjų viskas yra taip paprasta?

Verslo liudijimas gali padėti įgyvendinti ilgai brandintą verslo idėją ir iš jos gauti ne mažą pelną. Tiesa, ne viskas yra taip paprasta, ne viskas yra ranka pasiekiama. Liudijimą įsigijęs žmogus turi mokėti pastovius mokesčius valstybei ir vesti pajamų – išlaidų apskaitos žurnalą. Taip pat juos privaloma mokėti iš anksto už veiklos registracijos formoje pateiktą laikotarpį. Pagrindiniai mokesčiai, kuriuo turi mokėti fizinis asmuo yra:

  • Gyventojų pajamų mokestis – nustatomas savivaldybės.
  • Valstybinio socialinio draudimo mokestis – 180 Lt mėnesinis mokestis.
  • Privalomojo sveikatos draudimo įmoka – 90 Lt mėnesinis mokestis.

Individuali veikla pagal pažymą pasižymi kitokia mokesčių mokėjimo tvarka. Jie paprastai yra mokami kalendorinių metų pabaigoje, o jų dydis taip pat būna šiek tiek didesnis. Tiesa, pažyma suteikia daug didesnę veiklos laisvę, na, o tuo tarpu verslo liudijimas griežtai riboja leistiną, dokumente nustatytą veiklą. Pasirinkimas yra jūsų rankose, tad rinkitės atsargiai ir protingai. Su mokesčiais viskas lyg ir aišku, kas toliau?

Verslo liudijimo įgijimas nėra sudėtingas žingsnis. Informacijos trūkumas gali apsunkinti sprendimus, tačiau iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas veiksmas. Galima tai padaryti tiesiog namuose interneto pagalba. Tvarkingai nusiųsta veiklos registracijos forma ir išsiųsta elektroniniu arba paprastu paštu sutaupys nemažai laiko ir pastangų. Tiesa, jeigu kyla klausimų ar kamuoja neaiškumai, galbūt vis dėlto geriau būtų apsilankyti įstaigoje ir pasikonsultuoti. Verslo liudijimas bus suteiktas vos per kelias minutes, be to dar gausite papildomos informacijos ir mokesčių mokėjimo nurodymus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts