Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

ITKelionėsPaslaugos gyventojamsVerslas

Pirmą kartą tokie pigūs pokalbiai užsienyje

Mėgstate keliauti? Dažnai tenka išvykti į komandiruotes? O gal turite draugų ar artimųjų gyvenančių užsienyje? Dėl šių priežasčių Jums, ko gero, labai aktualus roamingas – ryšio paslaugos užsienyje. Dažnai tenka nusivilti operatorių kainomis, nes tarptautiniai tarifai nėra labai patrauklūs? Įsigykite naują kortelę, kuri leis Jums sutaupyti iki 90 proc. telefono sąskaitos.

travelsimTravelSIM žino, kad pigūs pokalbiai užsienyje įmanomi. Kaip? Tai Jums siūloma SIM kortelė užsienyje, kuri suteikia galimybe itin pigiai naudotis operatoriaus paslaugomis. Su šia kortele skambučiai užsienyje daugiau nebebus prabanga. Kodėl? Ši kortelė Jums siūlo vidutiniškai 1,65 Lt. kainą už minutę iš užsienio ir į užsienio šalis. Svarbiausia, kad ji veikia daugiau kaip 170 šalių, taigi Jums nereikės keisti kortelių skirtingose vietose. Tai ypač patogu daug ir dažnai keliaujantiems žmonėms.

Kaip pradėti naudoti?

Jums tereikia įsigyti TravelSIM siūlomą kortelę naudoti užsienyje. Vos už 39 Lt. Jūs gausite kortelę su jau papildyta 10 Lt sąskaita. Kortelė ima veikti vos įdėta į telefono aparatą. Akimirksniu tarptautiniai tarifai Jums taps draugiški. Ši kortelė itin patogi, nes ją galėsite pildyti bet kuriuo metu ir skambinti į užsienį tuo pačiu tarifu visą parą. Galite pasirinkti sąskaitos pildymą arba apmokėjimą kiekvieną mėnesį. Jūsų patogumui bet kada galėsite patikrinti savo sąskaitos likutį.

Kaip dar sutaupyti?

TravelSIM taip rūpinasi, kad Jūsų telefono sąskaita būtų kuo mažesnė, kad nuolat siūlo įvairių akcijų ir patrauklių pasiūlymų, kurių metu galima sutaupyti dar daugiau. Ir taip pigūs skambučiai užsienyje gali tapti dar pigesni. TravelSIM siūlo patrauklią 0,546 Lt. kainą nuo antros pokalbio minutės Europos šalyse. Kaip tai veikia? Jums tereikia suvesti specialų kodą telefono ekrane ir už 2,83 Lt. 360 dienų galėsite džiaugtis dar nematytomis skambučių kainomis. Tai tikrai pavers Jūsų keliones smagesnėmis ir malonesnėmis. Dar vienas pasiūlymas Jums – nemokamos SMS žinutės iš TravelSIM internetinio puslapio. Ne paslaptis, kad keliaujant kartais tenka bendrauti net daugiau nei įprasta, todėl TravelSIM yra šaunus pasirinkimas norintiems išleisti mažiau telefono sąskaitai.

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts