Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos versluiVerslas

verslo valdymo sistemosKaip efektyviai organizuoti viešbučio, kavinės, sporto klubo darbą? Kaip išvengti nemalonumų priimant užsakymus ir juos įvykdant? Čia padeda tik šiuolaikinės technologijos.

3 svarbiausi elementai – debesies VVS, planšetė ir POS

Bet kurios įstaigos, dirbančios su ateinančiais ir išeinančiais klientais, pagrindiniai 3 elementai yra verslo valdymo sistema, POS terminalas atsiskaitymams ir patogus užsakymų suvedimas, pinigų priėmimas ir čekio atspausdinimas. Tai praktiškai viskas, ko reikia, kad darbas vyktų itin greitai, o dienos pabaigoje netektų peržiūrinėti saugumo kamerų aiškinantis, kuris klientas išėjo nesusimokėjęs.

Kodėl debesies VVS? Verslo valdymo sistema seniau būdavo diegiama į vidinį serverį, prie kurio prijungti visi kavinės ar sporto klubo kompiuteriai. Dabar to nereikia, nes viskas laikoma debesies talpyklose. Taip saugiau ir patogiau, nes VVS duomenys reikalingi ir kitiems darbuotojams – vadovams, rinkodaros skyriui, buhalterijai. Dažnai biuras ir salė yra skirtingose patalpose, net jei tai ne tinklinė įstaiga.

Šiuolaikinės verslo valdymo sistemos

Verslo valdymo sistemos nėra jokia naujiena Lietuvoje. Jas kuria ir diegia ne viena įmonė, todėl per du dešimtmečius sukaupta nemažai patirties. Šiuolaikinės verslo valdymo sistemos nuo savo pirmtakių skiriasi tuo, kad jų nebereikia diegti. Seniau įmonėje keletą savaičių darbuodavosi VVS diegėjų komanda ir IT specialistai, kol verslo valdymo sistema būdavo paruošiama darbui ir ištestuojama. Dabar viso to nebereikia, nes viskas pasiekiama tiesiog internetu.

Naujovių įdiegimas užtrunka vos keletą minučių darbui pasibaigus, todėl IT specialistai prie restorano kompiuterių nebesiliečia net fiziškai – viskas daroma tik nuotoliniu būdu.

Bet geriausias momentas yra tas, kad verslo valdymo sistema pasiekiama tiek per kompiuterį, tiek planšetiniame kompiuteryje, tiek išmaniajame telefone. Kur tik yra interneto ryšys.

VVS diegimas labai paprastas – per naršyklę atidaromas verslo valdymo sistemos puslapis, prisijungiama su darbuotojui sukurtos paskyros vardu ir slaptažodžiu ir viskas veikia.

Kažkas gali pulti ginčytis, kad ne viskas taip paprasta. Kai kalbame apie verslo valdymo sistemos naudojimąsi, tai viskas paprasta. IT specialisto pagalbos prireikia tada, kai reikia uždrausti naudoti to kompiuterio kitomis funkcijomis, taip pat prijungti prisijungimo darbuotojo kortele modulius. Čia jau kiti produktai, kurių prijungimas ir gali pasirodyti sudėtingas, tačiau jis reikalingas norint, kad kavinės kompiuteris netaptų viešu interneto prieigos tašku, kol padavėjai laksto nuo kliento prie virtuvės ir atgal…

https://www.youtube.com/watch?v=tKFyTAZvoLo

Tagged:

1 COMMENTS

  1. Verslo valdymo sistemos būtinos visoms įmonėms, sukuria patogumą įmonėje, valdymas tampa geresnis, veika efektyvesnė. Labai geras straipsnis, ačiū!

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts