Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

NamaiPaslaugos gyventojamsStraipsniai

Vasara – pats vestuvių įkarštis. Darbo turi visi – vestuvių planuotojai, fotografai, kaimo turizmo sodybų darbuotojai, tortų kepėjai, floristai ir siuvėjai. Kiekvienos poros, planuojančios savo vestuves, svajoja apie išskirtinę šventę, jai kruopščiai ruošiasi, planuojasi pusmetį ar net visus metus nuo sužadėtuvių pradžios. Žinoma, didžiausias džiaugsmas – jaunamartei, kuri kasdien naršo internetą, karts nuo karto patikrina, ką naujo siūlo Vienos vestuvės.

Jau nuo mažų dienų mergaitės, žaisdamos lėlėmis, žino, kad jos mylimiausioji lėlytė susiras savo princą, nuvyks prie jūros ir susituoks. Daugelis nori, kad jų vestuvės įvyktų vasarą, ypač žavisi vestuvėmis ant jūros kranto. Tikra svajonė! Tai tikrai įmanoma ir nesunkiai įgyvendinama. Ar gali būti nuostabesnė akimirka, nei ištartas gyvenime svarbiausiais žodis „Taip“, kuris sakomas girdint bangų mūšai ir pučiant lengvam vasaros vėjeliui.

Kas nesižavi vestuvių nuotraukomis, kurios darytos, kai jaunieji turškiasi ir krykštauja šokinėdami per bangas, basi vaikščiojami paplūdimiu? Emocijos liejasi per kraštus natūraliai ir daugelis vertina tas nuostabias, fotografo užfiksuotas nuotraukas. Vienos vestuvės pateikia nemažai tokių fotografijų. Neabejotina, kad ir jūs neliksite joms abejingi.

Jei norite, kad neužkluptų netikėtas vasaros lietus, kuris neretas svečias Lietuvoje, jūsų vestuvės gali įvykti bet kuriame Viduržemio jūros kurorte ar kur toliau. Jei norite, galite planavimo imtis patys, ar patikėti viską profesionaliam vestuvių planuotojui. Nors būna, kad poros skundžiasi nesusikalbėjimu su vietiniais vestuvių planuotojais, todėl tokiu atveju gali padėti tarpininkai tarp vestuvių įmonės organizatorės pasirinktoje šalyje ir jaunųjų. Tradicinė vestuvių ant jūros kranto ceremonija susideda iš jos vedimo, pasirinktos vietos paruošimo (Vienos vestuvės siūlo nemažai unikalių idėjų) , šampano ir lengvų užkandžių bei vakarinės dalies pasirinktame restorane. Jei leidžia turimas biudžetas, galite užsisakyti kėdes paplūdimyje, specialiai papuoštą restoraną, muzikantus, fejerverkus ir kita.

Kad netektų susidurti su nesklandumais vykdant teisinį įforminimą svečioje šalyje, galite paprasčiausiai dieną ar anksčiau prieš planuojamas vestuves užsienyje susituokti santuokų rūmuose Lietuvoje.

Tad jei svajojate apie išskirtinę savo vestuvių dieną, vestuvės ant jūros kranto – idealiausias ir amžiams nepamirštamas variantas, trokštantiems pačios gražiausios šventės.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts