Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamaiPrekybaStatybaVerslas

Židiniai ir krosnelės – klestintis verslas

Jau teko dalintis mintimis apie klestintį gintarų bei kondicionierių verslą, tad dabar norėtųsi pasigirti ir dar viena sritimi, kuri, nepaisant didelės konkurencijos, vis labiau ir labiau vystosi ir generuoja pajamas. Tai židiniai ir krosnelės, taip pat ir kaminai.

Židinys – kultūriškai būdingas šiaurės šalių, tarp jų ir Lietuvos, interjero statinys. Židinių prekyba Afrikoje tikrai bus kur kas vangesnė, nei mūsų kraštuose, kur šaltasis metų periodas tęsiasi daugiau nei 7 mėnesius (nuo spalio iki gegužės pradžios). Šaltuoju metų laiku tokie dalykai, kaip židiniai ir krosnelės yra ypač paklausūs. Šiuo metu krosnelės galbūt net labiau populiarėja dėl siūlomo efektyvumo.

Bet kuriuo atveju, židinių prekybos įmonės, tokios kaip ZidiniaiKrosnelesKaminai.lt, išgyvena gana neblogus laikus. Kodėl taip yra?

Didmiesčiai vis plečiasi, bet ne vien tik daugiabučių sąskaita. Aplink Vilnių, Kauną ir Klaipėdą kuriasi nauji rajonai, taip pat aplinkiniuose kaimuose apsigyvena tie patys miestiečiai. Kuo toliau nuo miesto, tuo mažiau šansų, kad bus atvestas centrinis šildymas. Reiškia namus šildytis teks krosnelėmis ir židiniais, ypač, jei tuose namuose gyvenama tik sezoniškai.

Populiarėjantis kaimo turizmas taip pat prisideda prie židinių pardavimų, nes vargu, ar rasite didesnę kaimo turizmo sodybą be vidaus bei lauko židinio. Poilsiauti ir pramogauti atvykusiems žmonėms židinys yra romantiškumo simbolis, todėl verslininkai noriai investuoja į šias interjero detales.

Daugėja turtingų žmonių, kurie statosi vasaros rezidencijas, namus, savo kaimo turizmo sodybas, kuriose būtinai turi stovėti ir židiniai. Tai prisideda prie bendros verslo gerovės. Daugiabučių gyventojai tuo tarpu irgi mėgaujasi ugnimi namuose. Tokias galimybes atveria bio-židiniai, kuriems nereikia kamino ir malkų (kūrenamaetanoliu). Židiniai – prabangos prekė, kurios kaina svyruoja nuo poros tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų, neskaičiuojant sumontavimo ir apdailos (pati brangiausia apdailos medžiaga – granitas gali kainuoti keliolikakartų brangiau už patį židinį). Taigi sumos didelės, tad net dirbant minimaliu 5-10 procentų antkainiu, uždarbis gali būti gana didelis. Kuo daugiau pinigų verslininkas uždirba, tuo daugiau mokesčiais sugrįžta į biudžetą, tad būtina džiaugtis didžiaisiais židinių pardavėjais ir montuotojais, kurie prisideda ir prie visų mūsų gerbūvio. Atsigaunant statybos rinkai, jie turi vis daugiau ir daugiau užsakymų, tad sukuriama ir naujų darbo vietų. Šalia finansinės naudos yra ir kita – kultūrinė nauda. Židinys ir natūrali ugnis namuose puoselėja lietuvišką kultūrą, skatina domėtis praeitimi, o tai kartu ir ugdo jaunąją kartą, kuri pripratusi prie šildančio kondicionieriaus ir baltoradiatoriaus be jokios dvasios ir romantikos, kurią suteikia židiniai ir krosnelės.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts