Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

KelionėsPaslaugos gyventojamsStraipsniai

idealiai suplanuotosŠvęsti savo vestuves užsienio šalyje – daugelio jaunavedžių svajonė. Tai būtų išskirtinė šventė, kuriose dalyvautų visi jūsų geriausi draugai ir artimiausi giminaičiai, o vedybos būtų idealiai suplanuotos patyrusių vestuvių planuotojų. Be abejo, oras taip pat būtų garantuotai geras, nes, ko gero, išsirinktumėte tokį pasaulio kampelį, kuriame visuomet šilta ir gera. Taigi, vienintelis dalykas, kuris anksčiau kamuodavo visas poras, norinčias susituokti užsienyje – vedybų kaina. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šventė užsienyje turėtų kainuoti gerokai brangiau, nei Lietuvoje. Tačiau, statistika rodo visiškai kitaip.

Pastaruoju metu tapo įprasta Lietuvoje vedybų vakarinei daliai nuomotis vilą arba sodybą su maistu ir nakvyne, taip pat nemažai pinigų kainuoja dekoracijos, vestuvių planuotojo paslaugos, profesionalių fotografų ir filmuotojų darbas bei dar daugelis kitų tiekėjų ir pagalbininkų. Tokios vestuvės vidutiniškai kainuos nuo 35 tūkstančių litų iki 50 tūkstančių ar netgi stipriai daugiau, priklausomai nuo svečių skaičiaus. Savaime suprantama, tai gana didelė kaina ir ne visi nori ar gali tokią pinigų sumą išleisti vestuvių puotai.

Renkantis vedybas užsienyje, jūs galite tikrai nemažai sutaupyti – štai pavyzdžiui Šri Lankoje yra nemažai viešbučių, kurie yra idealiai pritaikyti jaunavedžiams, tad galite ten nuvažiuoti nieko nesuplanavę, o viešbučio darbuotojai pasirūpins, kad jūsų vestuvių ceremonija būtų tiesiog įspūdinga! Negana to, jums tikrai patiks ideali šios šalies atmosfera: itin gražios ir žybsinčios orchidėjos, gausūs laukai arbatmedžių, nuostabi indiška muzika, didingas ir ramybe spindintis vandenynas – visa tai jūsų laukia Šri Lankoje. Negana to, čia žmonės visuomet šypsosi ir tikrai mėgsta užsieniečius.

Čia galima susituokti ir pagal savo tradicijas, tačiau jeigu norite maksimalios egzotikos – susituokite pagal Šri Lankietiškas tradicijas. Šios šalies kultūra yra tikrai įdomi, tad jūs būsite apstulbę šri-lankietišku žavesiu ir noru padaryti jums ypatingą ir nepamirštamą šventę.

Daugelis žmonių renkasi ir Mauricijų. Tai tokia sala, kuri, kaip ir Šri Lanka, džiaugiasi Indijos vandenyno draugija. Šioje saloje rasite nemažai skirtingo lygio viešbučių, kurie visi orientuoti į poras, norinčias čia susituokti arba atšvęsti medaus mėnesį. Jums patiks natūrali šios salos gamta – nors atrodytų, kad tai yra gan populiarus turistų kraštas, tačiau daugelis krioklių, paplūdimių, laukų ir kitų gamtos stebuklų atrodo taip, lyg niekada nebūtų buvę žmonių paliesti. Taip yra todėl, kad šios salos gyventojai ypač vertina gamtą ir gerbia kiekvieną žmogų, todėl ir čia jūs visur būsite lydimi šypsenomis ir noru jums padėti kiekviename žingsnyje.

Atkreipkite dėmesį, kad abejose aprašytose vietose vedybos užsienyje gali būti surengtos tiek ir oficialiai, tiek ir simboliškai, o vedybų planuotojo paslaugos yra teikiamos tiesiog viešbučiuose, tad visas paslaugų ir pramogų komplektas, kurio gali prireikti vestuvėms – čia pat! Jei nuspręsite kviestis tik pačius artimiausius draugus ir gimines, tada jūsų šventė kainuos netgi pigiau, nei surengti ją Lietuvoje sukvietus didžiulį būrį draugų ir giminaičių.

Tačiau, būtina paminėti, kad vestuvės užsienyje turi ne vien pliusus, bet ir pakankamai daug minusų, kuriuos apžvelgsime artimiausiame straipsnyje.

 

Tagged:

1 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts