Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

El. komercijaPrekyba

Vynas internetu: platus pasirinkimas, patrauklios kainos ir greitas pristatymas

vynas internetuVynas internetu yra viena sparčiausiai augančių internetinės prekybos sričių, vertinama visame pasaulyje. Tiesa, ilgą laiką Lietuvoje vyno pristatymas buvo gana komplikuotas. Pirmiausia, pirkėjai negalėjo rinktis iš plačios gėrimų pasiūlos, o pats vynas buvo pristatomas tik tuo atveju, jei pirkinių kaina viršijo kelių šimtų litų (daugiau nei 50 eurų) sumą. Šiandien situacija kardinaliai pasikeitė – pirkėjas gali rinktis iš milžiniškos baltųjų, raudonųjų ir rausvųjų vynų pasiūlos, o prekės pristatomas visiškai nemokamai!

Visada pigiau!

Europoje šiuo metu parduodama daugiau nei 10 proc. viso vyno. Lietuvoje minėtasis skaičius ilgą laiką neviršijo 1 proc., tačiau šiandien galima džiaugtis akivaizdžiu prieaugiu. Vienas svarbiausių privalumų – vynas internetu paprastai kainuoja kur kas pigiau. Didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia vynai, kainuojantys 5–10 eurų. Beveik visų gėrimų kaina yra maždaug 2,5 eurų mažesnė nei parduodamų krautuvėse.

Plati pasiūla ir lengva paieška!

Internetu perkamas vynas vertinamas ir dėl itin lengvos paieškos. Kol parduotuvėje praleidžiame valandų valandas, vaikščiodami nuo vieno vyno skyriaus prie kito, internetinėje erdvėje pageidaujamą gėrimą galime susirasti vos kelių mygtukų paspaudimu. Patogi paieškos sistema ir modernūs filtrai padeda atrasti visus mūsų lūkesčius atitinkantį gėrimą. Geriausią sprendimą padeda priimti ir išsamūs aprašymai. Daugelis žmonių, apsipirkdami vyninėse, turi laukti konsultanto pagalbos, be to, ne visi mūsų nori pusvalandį kalbėtis su konsultantu. Minėtųjų bėdų išvengsite pirkdami internetinėje erdvėje – čia kiekvienas gėrimas turi išsamų aprašymą, leidžiantį priimti geriausią sprendimą.

Vyno atrankos kriterijai

Vynas internetu stebina itin plačia gėrimų pasiūla. Tiesa, jei norite nesuklysti, turite žinoti svarbiausius vyno atrankos kriterijus. Vienas svarbiausių rodiklių yra vyno kilmės šalis. Visame pasaulyje vertinami Prancūzijos ir Italijos vynai. Tiesa, vyno kokybei įtakos turi ir konkretus regionas, jo klimatas bei dirvožemis. Svarbu įvertinti ir konkrečią vynuogių rūšį, iš kurios gaminamas gėrimas. Pasidomėkite vynuogių auginimo subtilybėmis, uogų dydžiu, spalva ar žievelės sudėtimi. Jei norite mėgautis aukščiausios kokybės vynu, rinkitės tokį, kurio etiketėje bus nurodytas ne tik konkretus gamintojas, bet ir uogų derliaus nuėmimo laikas. Jei minėtosios informacijos nėra, gali būti, kad vyno gamybai buvo naudojamas koncentratas arba cheminės medžiagos. Svarbu atkreipti dėmesį į vyno išpilstymo vietą. Geriausias sprendimas – rinktis vyną, kuris buvo pilstomas jo gamybos vietoje. Jei vynas buvo pilstomas kitur, tai reiškia, kad gėrimas yra maišytas.

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts