Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiIT

vaizdo registratoriaiJeigu dar abejojate, ar jūsų automobilyje reikalingas vaizdo registratorius pateikiame 5 priežastis, kurios padės priimti tinkamą sprendimą.

1. Eismo įvykio kaltininko nustatymas

Patekus į eismo įvykį dažniausiai pamirštamos svarbios detalės ir neretai nekaltas vairuotojas prisiima kaltę pildant eismo įvykio deklaraciją. Stresinėse situacijose videoregistratorius gali tapti svarbiausiu liudininku nustatant, kas suko į kairę ir užlindo priešais važiuojantį, neparodė posūkio signalo ar įvažiavo į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui.

2. Automobilio apsauga stovėjimo aikštelėje

Retai naudojama, bet labai naudinga video registratoriaus funkcija – filmavimas budėjimo režimu. Jeigu atvažiavote į „tirštą” prekybos centro stovėjimo aikštelę, geriau palikite vaizdo registratorių įjungtą. Maža kas stuktels į automobilio dureles ir nuvažiuos neatsigręždamas. Pagauti tokie vairuotojai dažniausiai giedą žinomą giesmelę: „nieko nemačiau ir nepajutau”.

3. Apsauga nuo draudiminių sukčių

Iš užsienio šalių atkeliavęs populiarus sukčiavimo būdas, kai jūs įviliojamas į eismo įvykį ir liekate kaltas. Turbūt girdėjote frazę „stabdžių patikrinimas”, kai aplenkęs vairuotojas kerta per stabdžius ir priverčia staigiai stabdyti. Jei nespėjate, liekate kaltas, nes neva nesilaikėte saugaus atstumo. Vaizdo registratoriai padeda  išvengti panašių situacijų.

4. Savikontrolė ir galimybė kontroliuoti kitus

Žinodami, kad jūsų vairavimas nuolat įrašinėjamas pasąmoningai ir patys stengsitės vairuoti tvarkingiau. Vėliau peržiūrėdami vaizdo įrašus taip pat galėsite iš naujo ir ramiau įvertinti buvusias situacijas, pasitikrinti kelio ženklus ir žymėjimus. Vaizdo registratorius taip pat gali tapti puikiu pagalbininku auklėjant vaikus. Skolindami savo automobilį atžalai galite pareikalauti, jog jie važinėtų tik su įjungtu vaizdo registratoriumi. Taip bent iš dalies atgrasinsite naujai iškeptų vairuotojų norą paspausti greičio pedalą ar išbandyti variklio galią traukos lenktynėse su prie šviesoforo sustojusiu kitu pramuštgalviu.

5. Gražių vaizdų fiksavimas.

Vaizdo registratoriai nebūtinai turi tarnauti tik kaip automobilio juodoji dėžė. Tai kartu ir įprastinė vaizdo kamera. Jeigu važiuojate į kelionę po vaizdingus kraštovaizdžius, vėliau vaizdų redagavimo programos pagalba galite susikurti įdomiausių kelionės vaizdų DVD ir parodyti jį draugams.

Šiuo metu vaizdo registratorių pasirinkimas tikrai didelis. Jų įsigyti siūlo ne viena elektronikos prekių ar internetinė parduotuvė.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts