Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Finansai

kreditasPastaruoju metu itin išpopuliarėję kreditai, greitos paskolos, teikiamos ne bankų, o kitų specialių kredito bendrovių, tampa tikru išsigelbėjimu daugybei žmonių. Yra sakoma: „Jeigu nori, kad Dievas iš tavęs pasijuoktų – papasakok jam savo planus“. Tokią sentenciją kartoja ir ponia Nijolė, sakanti, jog pats svarbiausias dalykas gyvenime yra sveikata, ir kaip tik kreditas padėjo jai ją išsaugoti.

Netikėtai susirgo

Nijolė sako, kad niekada net nesidomėjo, kas tai yra kreditai, paskolos, jai niekada jų anksčiau neprireikė, tačiau ir nespjaudavo į šulinį, sakydama, kad niekada neims. „Žinau, kad žmonės ima įvairias paskolas, vieniems reikalingi kreditai bustui, kitiems gal ir kreditai automobiliui. Aš niekada nebuvau materialistė, ir man gyventi brangių daiktų apsuptyje nebuvo prioritetas. Visą gyvenimą, kiek save atsimenu, mėgau skaityti knygas, meną, grožėtis saulėlydžiu. Tie paprasti dvasiniai turtai yra tai, kas manyje ir aplink mane  buvo brangiausia. Tačiau senatvė daro savo, primindama, kad tikrai ne tik dvasia, bet ir fiziniai dalykai yra labai svarbūs. Štai ir man reikalingi kreditai, ir man darosi įdomu daugiau pinigų (juokiasi). Žinoma, aš tik šmaikštauju, niekada nestokojau humoro jausmo“.

Moteris sako, kad paskutiniu metu ėmė jausti nuovargį, silpnumą, nebegalėdavo daug nudirbti, nors darbas sėdimas. „Kreditas man buvo reikalingas tada, kai man diagnozavo lėtinę ligą, kurios gydymas Lietuvoje, deja, nėra nemokamas. Niekada nekaupiau juodai dienai, nekišau į kojinę, buvau tikrai – kai ateis laikas, Dievas pats manimi pasirūpins. Juk yra sakoma: rytojus pats savimi pasirūpins. Šiuo atveju, turbūt kreditai, paskolos tapo tuo pasirūpinimu, apie kurį anksčiau net nieko nežinojau. Labai džiaugiuosi, kad man kreditai ar apskritai kažkokie kiti pinigų šaltiniai anksčiau nė kiek nerūpėjo. Taigi, aš galėjau visa atsiduoti savo mintims tiems dalykams, kurie man tikrai labai patinka, ir kurie yra svarbūs,“, – pasakoja Nijolė.

Prireikė kelių tūkstančių

Nijolė sako, kad jai padėjo sūnus, parodęs, kaip imami kreditai internetu. Moterį labai sužavėjo mintis, jog tai kreditai be palukanu – kokią sutartį pasirašai, pagal tokią vėliau viską ir išsimoki. Jeigu reikėtų lįsti į nežinomybę, kai bankas gali užkelti didžiausias palūkanas be tavo sutikimo, tai nebūtų labai malonu. Taigi, kreditai greitieji moteriai tapo pagalbos ranka.

„Susiskaičiavau, kad reikia iš viso apie keturių tūkstančių litų. Čia jau būtų ir net su kaupu, bet kreditai, paskolos, gali ir daugiau suteikti, tačiau aš ėmiau tik tiek, kiek iš tikro reikės, kad paskui nekiltų pagundų leisti bet kur. Visų pirma, tai vartojamieji kreditai padengė mano gydymo kainą, įskaitant visas procedūras, konsultacijas, vaistus ir net apsilankymą pas užsienio gydytoją. Labai džiaugiuosi, kad tai buvo veiksminga ir ligos simptomų aš nebejaučiu, tikiuosi, jie ir niekada neatsinaujins. Kitas labai nuostabus dalykas – pasilikau dar tūkstantį litų tiesiog geresniam maistui. Juk vartojamieji kreditai internetu gali būti leidžiami, kam tu nori. Ne taip, kai imi iš banko paskolą ir galvoji, kaip čia išleist taip, kaip pažadėjai, jei būstui, tai būstui, jei mokslams, tai mokslams. Aš visada buvau mėgėja bandelių, mėsų, bet dabar teko visko atsisakyti ir pradėti valgyti kaip poniai – kasdien arbūzus ir visokias kitokias egzotines daržoves bei vaisius. Bet ką – pripratau greitai prie šito gero, man tokia mityba tikrai patinka, o paskolos grąžinimas, pagal paskaičiavimus, turės įvykti man to net nepajuntant, lengvai ir mažomis dalimis“, – pasakoja Nijolė.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts