Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

AutomobiliaiFinansai

Automobilio paskolos skaičiuoklė – planuojantiems savo finansus

paskolos

Jei autoserviso meistras pranešė liūdną naujieną, kad jūsų senuko automobilio remontas kainuos daugiau nei verta pati transporto priemonė, greičiausiai sukate galvą, kaip įsigyti naują automobilį, o tiksliau iš kur jam gauti pinigų. Pirkti iš turgaus ar neaiškaus plauko perpardavinėtojų gana rizikinga, o naujas ar apynaujas automobilis iš salono išties nėra pigus…

Kita vertus, šiandien yra ne viena paskolos bendrovė, kuri siūlo išperkamosios automobilių nuomos arba lizingo paslaugas įsigyti norimam automobiliui. Be to, skolintis iš kredito bendrovės nėra jau taip brangu, kaip gali pasirodyti. Automobilio paskolos skaičiuoklė – tai itin patogus įrankis, kuris leis iš anksto gerai įvertinti skirtingų kreditorių pasiūlymus, savo finansines galimybes  ir pasirinkti optimaliausiai jūsų poreikius bei galimybes atitinkantį pasiūlymą. Viskas gana paprasta ir norint pasinaudoti šia skaičiuokle, tikrai nereikia turėti aukštosios matematikos išsilavinimą. Visų pirma, reiktų pasidomėti, kurios kredito bendrovės suteikia paskolą automobiliui, šią informaciją rasite internete, o tada apsilankyti jų internetinėse svetainėse. Visos save ir klientus gerbiančios kredito bendrovės, pavyzdžiui, Paskola23.lt, turi paskolos skaičiuokles. Į jas tereikia suvesti pagrindinius duomenis: kiek norite pasiskolinti ir kokiam terminui, o automobilio paskolos skaičiuoklė automatiškai apskaičiuos mėnesinės įmokos dydį ir galutinę paskolos sumą jau su visomis sumokėtomis palūkanomis.

Tiesa, reiktų atminti, kad kuo ilgesniam terminui skolinsitės, tuo mažesnės mėnesinės įmokos bus, tačiau galutinė paskolos suma bus didesnė. Paprasčiau tariant, šiek tiek permokėsite. Tad reiktų šiuo faktus gerai įvertinti ir pasirinkti tokį mokėjimo modelį, kuris jums labiau priimtinesnis ir užkraus mažesnę finansinę naštą.

Automobilio paskolos skaičiuoklė pateikia gana tikslius duomenis, tačiau kredito bendrovė gali asmeniškai jums pasiūlyti geresnes kredito sąlygas, todėl pateikite prašymą ir laukite, kol su jumis susisieks pasirinktos kredito bendrovės specialistai. Jie atsakys į visus jums iškilusius klausimus ir suteiks asmeninį kredito pasiūlymą. Be to, atminkite, kad derėtis nėra nusikaltimas, o kredito bendrovės atsižvelgia į savo klientų pageidavimus. Daugiau naudingos informacijos apie galimybę įsigyti automobilį lizingu iš kredito bendrovės galite rasti čia: Paskola23.lt.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts