Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Automobilių nuoma: būkite atidūs ir išvengsite nesusipratimų

automobilių nuomaŠiuo metu neturite automobilio, o gal turite, bet jis sugedo? Esate svetimame mieste kelioms dienoms ir nenorite priklausyti nuo viešojo transporto ir taksi paslaugų? Panašiose situacijose dažnai sprendimu tampa automobilių nuoma. Ši paslauga dabar populiari ir pritaikyta klientų poreikiams. O įvairūs nesutarimai, nesusipratimai nuomojant automobilį, dažniausiai kyla dėl neatidumo ir nesusikalbėjimo.

Susipažinkite su sutarties sąlygomis

Bendrai automobilio nuomos procesas atrodo visada vienodai: išsirenkate transporto priemonę, mokate nuomos mokestį, pasinaudojate automobiliu ir jį grąžinate savininkui. Bet kiekviena auto nuomos bendrovė turi nustačiusi savo sąlygas. Ir kiekvienas klientas, pasirašęs sutartį, įsipareigoja jas vykdyti. Todėl patariama išsiaiškinti visas detales: ar grąžinti automobilį su pilnu kuro baku, ar gali nuomotą automobilį vairuoti kitas asmuo, ar su nuomotu automobiliu galima važiuoti į užsienio šalis, ar ribojama automobilio rida. Tokius niuansus dažnas auto nuomos klientas pastebi tik tuomet, kai pažeidžia sutarties sąlygas. Bet jeigu sutartyje numatyta, kad, pavyzdžiui, per parą galima nuvažiuoti 500 km, o už kiekvieną papildomą yra mokestis, tai grąžinant automobilį už viršytus kilometrus reiks susimokėti. Todėl apgalvokite savo poreikius ir pasižiūrėkite, ar juos atitinka pasirinktas automobilių nuomos pasiūlymas.

Būkite atidūs detalėms

Kiekviena įmonė, nuomojanti automobilius, juos prižiūri, remontuoja ir pageidauja atgauti tos pačios kokybės, kokios išnuomojo. Specialistai pataria prieš sėdant į nuomotą automobilį jį apžiūrėti, nuomos bendrovės darbuotojui parodyti įbrėžimus arba juos nufotografuoti. Nes kai grąžinsite automobilį, jo būklė bus atidžiai įvertinta, o kiekvieną pažeidimą turės padengti klientas. Jeigu galvojate, kad viską padengia draudimas, tai nepamirškite išsiaiškinti, kokios nuomoto automobilio draudimo sąlygos, kokie įvykiai yra pripažįstami draudiminiais. Nepamirškite pasidomėti techninės pagalbos klausimu, nes net ir labai gerai prižiūrimas automobilis gali sugesti. Ką tokiu atveju daryti? Ar nuomos įmonė siūlo pagalbą kelyje? Ar remontu teks rūpintis patiems klientams? Išsiaiškinkite visus niuansus ir tuomet tikrai būsite pasiruošę bet kokioms situacijoms.

Nesiruoškite sunkumams – apsisaugokite nuo jų

Jeigu skaitysite sutarties sąlygas, domėsitės nuomos bendrovės reikalavimais, laikysitės įsipareigojimų, tikrai maksimaliai sumažinsite nesusipratimų tikimybę. Auto nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste yra paprasta ir patogi paslauga. Nesutarimai, nemaloniai nuteikiantys ginčai dažniausiai atsiranda dėl neatidumo. Jeigu nuomojatės automobilį, tai reiškia, kad turite vairuotojo pažymėjimą. O kas kitas, jei ne vairuotojas, žino kaip svarbu būti atidžiu ir dėmesingu.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts