Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Smulkmenos, kurias reikia žinoti apie tepalų keitimą

Nuosava transporto priemonė suteikia ne tik labai daug komforto, kadangi bet kokių atstumų įveikimas tampa labai paprastas, tačiau taip pat ir reikalauja atsakomybės, kadangi sėkmingoms kelionėms reikalinga auto priežiūra.

Žinoma, net ir tokia smulkmena kaip tepalų keitimas gali pareikalauti specialisto rankų, kadangi labai dažnai darbus atliekant pačiam – padaroma nemažai klaidų, kurias vėliau tvarkyti ne tik brangu, tačiau ir reikalauja laiko.

Kada reikia keisti tepalus?

Tepalų keitimas priklauso ir nuo transporto priemonės, ir tuo pačiu nuo kiekvieno vairuotojo įpročių. Paprasčiausiai yra tam tikras atstumas, kurį įveikus reikia senus tepalus keisti kitais, kadangi tik tokiu atveju transporto priemonė važiuos našiai ir tuo pačiu neatsiras problemų, kurioms išspręsti reikalingi kiti tepalai.

Nepamirškite, kad kartu su tepalų keitimu reikalingas ir filtro keitimas. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad transporto priemonė bent jau šioje vietoje tikrai nesukels Jums gedimų. Geriausia tiek filtro, tiek tepalų keitimo darbus palikti specialistams. Tai suteiks kur kas daugiau garantijų dėl darbų kokybės ir ramybės, kad automobilis važiuos puikiai.

Kokius tepalus rinktis?

Žinoma, reikalingas ne tik atsakingas keitimas, tačiau taip pat ir konkrečių tepalų pasirinkimas, kurių pasiūla rinkoje šiuo metu yra labai plati. Juos rinktis reikia pagal pačios transporto priemonės modelį, žinoma, taip pat ir variklio tipą. Juk vieni labiausiai tinkam tokiu atveju, kai automobilis yra benzininis ir visiškai kiti tokiu atveju, kai jis yra varomas dyzeliu.

Šiuo metu rinkoje labiausiai karaliauja ir dažniausiai pasirenkami yra sintetiniai tepalai, kurie savo kokybe puikiai patekina transporto priemonių poreikius ir tuo pačiu, kurie kainuoja- ne tiek labai ir daug.

Keitimas su specialistais

Visada siūlome keliauti į servisą, kadangi tokiu atveju bus parenkami labiausiai tinkami tepalai ir tuo pačiu atliekami jų keitimo darbai kartu su filtru. Žinoma, tai kainuoja, tačiau kur kas mažau nei vėliau auto tvarkymas, kai nepakeitus tepalų arba pakeitus blogai – teks tvarkyti kitus auto gedimus.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts