Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Automobiliai

Ekonomiški ir lengvai valdomi Volkswagen automobiliai itin mėgstami Lietuvoje. Skirtingi šios markės automobilių modeliai tinkami tiek kasdienai, tiek švenčių proga. Neturintys nuosavo automobilio dažniausiai naudojasi populiariomis nuomos paslaugomis. Išsinuomavę pasirinktą Volkswagen modelį galėsite naudotis juo tiek, kiek jums reikia. Planuojate pirmą išbandyti pasinaudoti Volkswagen nuomą? Štai keletas atsakymų į aktualius klausimus.

  • Kokie Volkswagen modeliai nuomojami?

Dažniausiai automobilių nuomos įmonės siūlo populiariausius Volkswagen markės automobilius. Pasiūloje galite rasti dyzelinius ir benzininius variantus, sedano, universalo, miniveno ir visureigio modelius. Dažniausiai nuomojami modeliai – Volkswagen Polo, Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Caddy, Volkswagen Touran ar Volkswagen Caravelle

  • Kokiuose miestuose galima išsinuomoti?

Volkswagen automobilį galima išsinuomoti miestuose, kuriuos aptarnauja šias paslaugas teikiančios įmonės. Dažniausiai ši galimybė yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune. Automobilio pasiėmimo vietos dažniausiai būna strategiškai patogios miestų vietovės. Pavyzdžiui, automobilį Volkswagen iš Kauno galima pasiimti iš Kauno oro uosto ar miesto centre esančių punktų.

  • Ar galima užsisakyti papildomas paslaugas?

Nuomojantis Volkswagen automobilį galite pasinaudoti galimybe gauti ne tik transporto priemonę, bet ir papildomus priedus pagal poreikį – vaikišką automobilinę kėdutę ar paaukštinimą, GPS navigaciją ar net užsisakyti antro vairuotojo paslaugą. Apie papildomų paslaugų poreikį turite informuoti įmonę, iš kurios nuomosite automobilį arba pažymėti tai pildydami nuomos rezervavimo formą internete.

Kai kurios automobilių nuomos įmonės sudaro galimybę atsiimti automobilį viename mieste, o jį grąžinti kitame. Tai labai patogu, kai planuojama kelionė iš vieno miesto į kitą. Tuomet nereikia važiuoti didelių atstumų vien dėl to, kad atiduoti automobilį. Tad esant poreikiui neabejodami pasinaudokite Volkswagen automobilio nuoma ir patogiai vykite į darbo susitikimus, keliones ar pramogas.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts