Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Straipsniai

Kaip surengti įspūdingą gimtadienio šventę vaikams?

gimtadienio dovanosDidelis džiaugsmas tėveliams – kai jų vaikai auga sveiki ir žvalūs. Kiekvieni prabėgę vaiko metai teikia tėvams drauge ir džiaugsmo, ir liūdesio. Iš vienos pusės – smagu, kad mažylis po truputį tampa savarankiškas ir įgauna vis daugiau žinių. Iš kitos pusės – liūdna, kad neišeina sustabdyti laiko, kuris bėga taip greitai. Bet kokiu atveju, liūdime ar džiaugiamės, kad prabėgo dar vieni vaikelio gyvenimo metai, jam reikia surengti įspūdingą šventę su tokiais akcentais kaip gimtadienio dovanos, linksma draugų kompanija ir didžiulis gimtadienio tortas.

Pagalvokite, kokia bus šventės tema ir programa

Vaikučių gimtadieniuose paprastai dalyvauja artimieji – vaiko tėvai, seneliai, dėdės, tetos ir draugai su tėveliais. Kad šventė praeitų smagiai, verta pagalvoti apie programą. Šventę gali vesti ir vienas iš tėvelių, ir giminaitis, ir nusamdytas pasakų personažas ar kitas mėgstamas mažojo herojus. Vaikų gimtadieniai reikalauja nemažų investicijų, taigi šventei verta pradėti taupyti iš anksto.

Galima parinkti ir šventės temą, spalvą – visi atėjusieji turėtų turėti tam tikros spalvos detalę savo aprangoje arba apsirengti pagal vakarėlio temą. Tai kur kas įdomiau nei vakarėlis be temos. Teks gerokai pasukti galvą, kaip šventę paversti nenuobodžia nei vaikams, nei jų tėveliams. Kitaip tariant, teks visus užimti – labai tinka žaidimai, atrakcijos ir pan.

Svarbi šventės vieta

Ne tik patys vaikų gimtadieniai, bet ir jų šventimo vieta priklauso nuo sezono. Vasarą gimtadienį galima švęsti soduose, sodybose, gamtoje, o štai žiemą tenka pasitenkinti nedidelėmis butų erdvėmis ar vaikų žaidimų aikštelėmis, kurios dažnai būna įsikūrusios didžiuosiuose prekybos centruose.

Kur besirinktumėte švęsti, nepamirškite dekoracijų – puikiai tinka balionai, girliandos, įvairūs atributai, stalo dekoracijos. Pagrindinis akcentas turėtų būti tortas ar net keli tortai. Maistas turėtų būti lengvai paimamas ir pagaminamas, tad idealiai tinka užkandžiai, sumuštinukai, vaisiai, keksiukai, pyragėliai ir kita.

Vaikams labai svarbios jų gimtadienio dovanos, tad svečiams galite pateikti sąrašiuką, kokių dovanų paprašė mažylis. Brangesnes dovanas gali nupirkti tėvai ar seneliai, o sąrašą su pigesnėmis ir paprastesnėmis dovanėlėmis pateikite mažųjų draugų tėveliams.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts