Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

InterjerasNamaiPaslaugos versluiVerslas

biuro baldaiBiuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Tai yra ne tik interjero dalis, daug pasakanti apie įmonę jos klientams, tačiau jie turi atlikti ir savo funkciją – palengvinti darbuotojams darbą. Kiekviename biure galime pamatyti daug stalų ir darbo vietų, įvairias talpias spinteles su stalčiais, demonstracines lentas ir panašiai. Lietuvoje biuro baldų gamyba užsiima nemažai įmonių, tačiau kur kreiptis priklauso nuo to, kokia kliento situacija ir pageidavimai.

Gamybos laikas

Daugelis baldų gamyba užsiimančių įmonių teikia baldų gamybos paslaugas, tačiau produkto reikia laukti kelias savaites ar net mėnesius. Jei įrenginėjate naują biurą, tai nesukelia jokio skirtumo ir Jūs galite laukti sutartą laiką. Lietuvoje yra ir tokių įmonių, kurios biuro baldus pagamina neįtikėtinai greitai – per kelias dienas. Tačiau šie gamintojai naudingi tik tiems klientams, kurie pritrūko vieno ar kito baldo biure, nes čia priimami tik maži užsakymai, kurie gaminami iš jau paruoštų ruošinių, todėl ir laikas yra toks trumpas.

Medžiagos

Užsakant biuro baldus, labai svarbu atkreipi dėmesį į medžiagas, iš kurių bus gaminami baldai. Patys populiariausi šiandien yra laminato baldai, kurie kainuoja nedaug, tačiau yra iš tiesų patvarūs ir ilgaamžiai. Įrenginėjant labai modernų biurą, galima rinktis stiklo dekoracijas ir įvairius akcentus. Tai suteikia prabangos ir elegancijos įvaizdį. Užsakant baldų gaminimą, taip pat labai svarbu atkreipi dėmesį į furnitūrą. Tai bene pats svarbiausias dalykas baldų gamyboje. Net jei renkatės pagrindines baldų medžiagas iš kiek pigesnių, reikia žinoti, jog renkantis furnitūrą geriau netaupyti. Patariama rinktis tvirto metalo detales ir bėgelius, kad su laiku nereikėtų rūpintis įvairiais gedimais: pasirinkus nekokybišką metalą, spintelių rankenos gali išlūžinėti, o bėgeliai išsikraipyti ir stalčiai praras savo formą.

Spalvos ir dizainas

Jei užsakinėjate baldus įmonėje, Jūsų būtinai paklaus ne tik apie baldų medžiagas ir formas, bet ir apie tai, kokios spalvos ir dizaino turės būti Jūsų užsakomi baldai. Baldų gamyba užsiimančios įmonės gali pasiūlyti platų pasirinkimą, tačiau geriausia tai nuspręsti atsižvelgiant į esamas aplinkybes. Jei Jūs užsakinėjate visiškai naujus baldus biurui, geriausia rinktis stilių, pabrėžianti Jūsų įmonę. Jei tai valdiška įstaiga, geriausia, kad baldai būtų standartinių spalvų ir neekstravagantiški. Jei užsakinėjate tik dalį baldų, kad papildytumėte esamą biurą, naujas pirkinys neturi skirtis nuo jau esamų baldų nei savo stiliumi nei spalvos tonu. Modernų stilių ir spalvų derinių eksperimentus gali sau leisti pramogų srityje dirbančios įmonės ir tos, kurios siekia atkreipti į save dėmesį, šokiruoti.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts