Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

DarbasStraipsniai

skersinio kainaGalbūt gavote paaukštinimą ir Jums suteikė atskirą kabinetą biure? O gal dirbate nuotoliniu būdu ir namuose turite erdvės įsikurti jaukiam namų ofisui? Vienas svarbiausių dalykų, motyvuojančių produktyviam darbui – harmoninga ir tvarkinga darbo aplinka.

Tokiai darbo aplinkai sukurti reikia tam tikrų interjero aksesuarų ar daiktų, kurie darbo metu nuteiktų kūrybiškai, prablaškytų, leistų prasimankštinti po ilgo sėdėjimo.

  • Skersinis. Galbūt užsienio ar Lietuvos didžiausių vadovų biuruose ir yra vietos didesniam treniruokliui, tačiau didžioji daugumą ofisų kabinetų negali pasigirti didele erdve. O gaila – jau seniai ištirta, kad sėdimas darbas gali lemti rimtų problemų, pradedant nuo viršsvorio, baigiant stresu, išsekimu. Griežtai rekomenduojama dirbant daryti pertraukas, per kurias darbuotojas atliktų tempimo ar kitokių pratimų. Vyrams praktiškiausia yra įsirengti skersinį – jis užima labai mažai vietos, o juo galima gan intensyviai pasimankštinti. Taip pat skersinio kaina mažesnė negu daugelio treniruoklių, tad apsimoka dar labiau.
  • Augalai. Augalus patariama auginti ne tik namuose, bet ir biure. Dažnai biurai būna netinkamai vėdinami, juose trūksta gaivaus oro, todėl augalai būtų kaip biuro plaučiai – jau iš mokyklos atsimename tai, kad augalai siurbia tai, ką iškvepiame ir atgal mums suteikia deguonį. Negana to, žalia spalva tarp pilkų sienų nuteikia darbingai ir pozityviai.
  • Darbų lenta. Šiandien galima rasti gausybę kompiuterinių programų, kurios yra atsakingos už mūsų darbų organizavimą, įvairių pastabų išsaugojimą ir priminimus. Tačiau jokia išmanioji programa neprilygsta senai gerai darbų lentai, prie kurios smaigstome įvairiaspalvius lapelius su užrašytomis užduotimis. Galų gale, prie jos nebūtina segti darbų – visada galima šioje matomoje vietoje pasikabinti širdžiai mielą artimųjų ar vaiko nuotrauką.
  • Galvosūkis. Yra specializuotų galvosūkių žaislų parduotuvių, kuriose galima įsigyti metalinius ar medinius žaisliukus, kuriuos reikia išardyti ir vėliau iš naujo sudėti. Tai reikalauja daug proto pastangų ir puikiai nukreipia mintis nuo kitų dalykų, užgulusių protą. Kas žino, gal besprendžiant galvosūkį Jums kils kokia geniali idėja darbui?

Jeigu biure jaučiate niūrią ir nekūrybišką atmosferą, būtinai pasinaudokite šiais patarimais – ženkliai pagerės ne tik jūsų fizinė ar dvasinė savijauta, bet ir pasieksite darbe geresnių rezultatų. Skersinio kaina neprilygsta gerai fizinei savijautai, o augalai net Jums to nejaučiant nuteiks gerai nuotaikai.

 

 

 

 

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts