Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Paslaugos gyventojamsSveikata ir grožisVerslas

Stomatologijos klinika Kaune – www.stomatologijosklinika.lt

Dantų implantai yra pats pažangiausias dantų protezavimo būdas. Danties implantu vadinamas mažas varžtelis, kuris pakeičia trūkstamo danties šaknį. Ant danties implanto yra tvirtinama danties karūnėlė. Naudojant dantų implantą greta esantys dantys nėra pažeidžiami. Implantuoti dantys atrodo bei funkcionuoja taip pat, kaip ir natūralūs dantys. Jums kalbant, šypsantis, valgant niekas nė neįtars, kad turite protezuotų dantų. Jie jums leis laisvai valgyti bei kalbėti.

Jei dėl tam tikrų priežasčių turite trūkstamų dantų, kaulas per tam tikrą laiką pradeda mažėti. Kaulų retėjimas gali įtakoti jūsų žandikaulio liniją ir pakeisti net veido struktūrą. Dantų implantai gali padėti išvengti žandikaulio kaulo praradimo ir išlaikyti jūsų veido natūralią formą.

Šiuo metu implantacija – populiari paslauga. Dantų implantai Kaune – tarsi ranka pasiekiami. O rinktis tikrai yra iš ko. Dažna stomatologijos klinika siūlo šią paslaugą, tarp jų ir Senamiesčio stomatologijos klinika. Procedūra atliekama keliais etapais. Pirmo apsilankymo metu gydytojas atlieka danties implantaciją, kuomet į kaulą yra įsriegiamas būsimas implantas ir paliekamas, kad prigytų. Tai gali trukti iki pusmečio. Apsilankius po trijų-šešių mėnesių nuo pirmo vizito, yra uždedama speciali galvutė, ant kurios vėliau bus padarytas danties vainikėlis. Būna atvejų, kai pastaroji galvutė yra uždedama pirmo apsilankymo metu, tik įdėjus implantą. Tik apsilankius trečiąjį kartą, yra padaromas danties vainikėlis. Gydytojas pritaiko vainikėlio spalvą, formą bei dydį.

Peržvelgus statistiką, matoma, kad dantų implantai Kaune yra pigesni nei sostinėje. Pasitaiko, kad Vilniaus gyventojai, dirbantys Kaune, ar dažnai besilankys jame, renkasi stomatologijos kliniką laikinojoje sostinėje. Dantų implantacijos paslauga labai sparčiai vystosi Lietuvoje. Nemaža dalis odontologų siūlo dantų implantaciją, nes pastebi  nuolat didėjantį pacientų domėjimąsi dantų implantais. Dantų implantai Kaune prieinama paslauga dažnam klientui, norinčiam susigrąžinti prarastus dantis, vėl nevaržomai šypsotis, aiškiai kalbėti bei mėgautis įvairiu maistu ir galiausiai – išlaikyti prarastą pasitikėjimą savimi.

Graži šypsena šiandien yra geros sveikatos, sėkmės bei išsilavinimo sinonimas. Dantų trūkumas, bedantis žandikaulis ir kita gali įtakoti mūsų tarimą, valgymo įpročius ir savijautą. Tad rūpinkitės savo šypsena nuolat, kad netektų patirti aukščiau minėtų nemalonių jausmų! Senamiesčio stomatologijos klinika yra pasiruošusi Jums padėti pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, sutvarkydama Jūsų dantis ir šypseną. Daugiau informacijos rasite www.stomatologijosklinika.lt.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts