Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

Sveikata ir grožis

Dažytų plaukų priežiūra, ką reikia žinoti?

Plaukų dažymas yra viena populiariausių moterų grožio procedūrų. Tai leidžia greitai pakeisti išvaizdą, suteikiant naują spalvą plaukams. Deja, bet dažymas intensyviai žaloja plaukų struktūrą. Spalvomis apdoroti plaukai gali tapti sausi, trapūs ir labai pažeidžiami. Taigi, kaip reikėtų rūpintis dažytais plaukais, kad jie išlaikytų blizgesį, ryškią spalvą ir atrodytų sveiki?

Norint tinkamai apsaugoti plaukus reikėtų naudoti dažytiems plaukams skirtas priemones ir kosmetiką. Tokios priemonės maitina plaukus, sukuria jiems apsauginį barjerą, apsaugo spalvą, suteikia blizgesio ir palengvina plaukų šukavimą. Taip pat apsaugo plaukus nuo mechaninių pažeidimų ir saulės spindulių.

Kokių ingredientų reikėtų ieškoti priemonėse, skirtose dažytiems plaukams?

  1. Priemonėse, skirtose puoselėti plaukus po dažymo, turėtų būti vandenį sulaikančių ingredientų, tokių kaip baltymai, pavyzdžiui, priemonės su keratinu, šilku, augaliniais baltymais, iš kviečių ar avižų pieno. Reguliariai naudojami jie atstato plaukų struktūrą, suteikia blizgesio, lengvumo ir švelnumo.
  • Kita ingredientų grupė yra drėkikliai, kurie sugeria arba sugrąžina vandenį, priklausomai nuo to, jie yra sausoje ar drėgnoje aplinkoje. Tai apima medų, gliceriną, alijošių ir propilenglikolį. Rekomenduojama juos naudoti kartu su minkštinančiomis medžiagomis, nes be jų plaukai gali pradėti banguotis arba išsausėti.
  • Plaukų drėgmei palaikyti skirtose priemonėse taip pat galima rasti tokių ingredientų, kaip pieno rūgštis ar actas. Dėl mažo pH plaukai tampa blizgūs ir lygūs. Tačiau juos vartoti reikėtų rečiau, nes dažnas vartojimas gali pernelyg išsausinti plaukus ir sudirginti galvos odą.

Šampūną dažytiems plaukams, derėtų rinktis pagal plaukų spalvą, pavyzdžiui šviesiems plaukams – šampūnas su ramunėlių ekstraktu, o tamsiems su graikinių riešutų ekstraktu. Tinkamas šampūnas padės pabrėžti plaukų spalvą ir suteikti jiems blizgesio. Geriausia naudoti šampūnus, kurie neapsunkina plaukų ir yra be silikonų, parabenų ir SLS. Dažytiems plaukams taip pat reikia papildomų priemonių, tokių kaip kondicionierius, aliejus ar kaukė.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts