Straipsnių administracija

straipsniai ir tekstai įvairiomis temomis

El. komercijaPrekyba

Maisto produktai internetu: ką naujo išbandyti?

Tie, kas anksčiau mėgdavo apsipirkti tik fizinėse parduotuvėse, vis dažniau išbando  internetinę prekybą. Pastaraisiais metais lietuviams daugiau laiko leidžiant namuose, populiarėja internetinė prekyba. Ypač stipriai populiarėja maisto produktai internetu, kai  apsipirkti maistu galima neišėjus iš namų. Be to,  įvairūs maisto pardavėjai, anksčiau nesiūlę tokios paslaugos. Kviečia įsigyti jų produkcijos ir išbandyti naujų, iki šiol nebandytų produktų. Ką galima atrasti internete?

Tai,  ko nerasite prekybos centre

Pandemija pakeitė pirkėjų apsipirkimo įpročius, tad internete maisto produktų ieško vis daugiau žmonių. Tai leidžia skirtingiems  gamintojams ir pardavėjams, atrasti naujų klientų, kurie iki šiol apie jų produkciją nežinojo. Tuo pačiu klientams tai puikus šansas išbandyti kažką naujo ir  neragauto arba įsigyti prekių, kurių įprastai sudėtinga rasti fizinėse prekybos tinklų parduotuvėse.

Viena tokių maisto grupių – kiniški produktai. Tai įvairūs maisto gaminiai ir prekės, kurios reikalingos ruošti maistą pagal kiniškus receptus. Tokie patiekalai lietuvių yra labai mėgstami, o uždarius restoranus, vis daugiau žmonių eksperimentuoja savo virtuvėje ir bando paruošti šiuos patiekalus patys. Todėl šių maisto produktų pardavėjas eastanbul.lt siūlo klientams apsipirkti greitai ir patogiai jų elektroninėje parduotuvėje. Čia galima rasti visko, ko gali prireikti“ kiniškų kiaušinių makaronų, ryžių, kiniškų prieskonių, aliejaus, sojos,kiniškų grybų ir visų kitų ingredientų, kurių gali prireikti skaniai vakarienei.

Turgus į namus

Ne tik mėgstantys egzotiškus patiekalus pastaruoju metu mielai apsiperka internetu. Taikydamiesi prie sąlygų, net turgaus pardavėjų parduodami maisto produktai internetu parduodami ir pristatomi tiesiai pirkėjams į namus.  Tai reiškia, kad internete jau galite įsigyti kokybiškų rūkytų gaminių, džiovintų riešutų arba vaisių, kurių įprastai fizinėse parduotuvėse rasti sudėtinga. Todėl šiek tiek paieškojus, rasite Jums patikusių prekių, kurias įprastai pirkdavote tik turguje, kur šviežia ir kokybiška produkcija.

Tiesiai iš augintojų

Kai  parduodami maisto produktai internetu, siūlomi ir itin švieži produktai, kurių įprastai anksčiau internetu nepirkdavome. Pavyzdžiui, švieži vaisiai ir daržovės. Lietuvoje jau galima įsigyti šviežių pomidorų ar agurkų tiesiai iš augintojų su pristatymu į namus. Tad pasirodo, kad perkant internetu galima rasti netgi šviežesnių daržovių nei įprastame prekybos  centre.

Gali būti, kad kartą paragavę internetu pirktų šviežių, ką tik šiltnamiuose nuskintos daržovių, nebenorėsite jų pirkti paprastose parduotuvėse. Kartu taip prisidėsite prie Lietuvos ūkininkų, kurie ne visi gali pasiūlyti savo produkcija prekybos centrams.

Tagged:

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts